Miley Cyrus całuje faceta na Instagramie! To NIE JEST Cody Simpson! Więc kto?

2019-12-04 21:44 nk
Miley Cyrus i Mark Ronson
Autor: Instagram.com/mileycyrus

Od kiedy Miley Cyrus i Cody Simpson zaczęli oficjalnie romansować, lubili obnosić się na Instagramie z tym, jak okazują sobie czułości. Czyżby jednak Miley znowu zmieniła obiekt zainteresowań? Tym razem na swoim profilu całuje czule mężczyznę - i nie jest to jej młodszy chłopak! A dodatkowo Cyrus ma ważny powód ku temu, by go całować!

Miley Cyrus i Cody Simpson zaczęli spotykać się oficjalnie na początku października 2019 - tuż po rozstaniu z Kaitlynn Carter. Początkowo wszyscy myśleli, że to będzie kolejny przelotny romans kochliwej piosenkarki. Mówiło się nawet w listopadzie, że para już się rozstała, bo na Instagramie przestały pojawiać się szczegółowe relacje z ich kolejnych schadzek. Przy okazji urodzin Miley Cyrus okazało się jednak, że artyści są nadal razem, tylko mniej obnoszą się ze swoimi uczuciami, niż na początku (i chwała im za to!).

Miley Cyrus całuje... kogo?!

Fani Miley i Cody'ego, którzy polubili tę parę, mogli poczuć się zaniepokojeni, kiedy Cyrus wrzuciła na Instagram krótki filmik, na którym całuje innego mężczyznę... Kto to jest?

Otóż facet, któremu Miley Cyrus dała soczystego buziaka, to Mark Ronson - producent muzyczny odpowiedzialny za hit Nothing Breaks Like a Heart, w którym śpiewa gwiazda. I piosenkarka miała dobry powód, by go całować - ten duet świętował niedawno 1. rocznicę wydania singla, który odniósł spore sukcesy na całym świecie. Z tej okazji producent i wokalistka udzielili wspólnego wywiadu i spotkali się... pod jemiołą. Miley potraktowała to jako dobry pretekst, by przedświątecznie ucałować Marca, zapewne w podziękowaniu za tantiemy z tego numeru! ;)

Myślicie, że Cody Simpson poczuje ukłucie zazdrości? Zwłaszcza, że Miley już kilka dni temu wyznawała Ronsonowi miłość na Instagramie...

Wyświetl ten post na Instagramie.
NBLAH 1 Year anniversary! 🏴‍☠️ Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)
NAJNOWSZE