Miley Cyrus i Cody Simpson mają się lepiej niż kiedykolwiek! "Jest zabawnie i bezproblemowo"

2019-12-01 21:20 kp
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER; Neilson Barnard/Getty AFP/East News

Po plotkach z listopada o rzekomym rozstaniu Miley Cyrus i Cody Simpsona nie ma już śladów. Wokaliści przystopowali nieco z epatowaniem miłością na Instagramie, jednak nie przystopowali z relacją. Jest wręcz przeciwnie - Cody spędził ostatnio sporo czasu z bliskimi Miley i podobno zdobył ich serce.

Wbrew ostatnim doniesieniom, związek Miley Cyrus i Cody Simpsona ma się dobrze - a nawet bardzo dobrze. Muzycy spotykają się już od dwóch miesięcy i ostatnio w końcu postanowili skupić się bardziej na sobie nawzajem, a mniej na pokazywaniu się na Instagramie. To najwyraźniej wychodzi im na dobre.

Fani zresztą z coraz większą krytyką podchodzili do kolejnych wspólnych fotek i filmików Miley Cyrus i Cody Simpsona, zaczynając podejrzewać ich o fałsz. Miley oberwała za szukanie uwagi i zbyt nachalne próby udowadniania, że jest bez Liama Hemswortha bardzo szczęśliwa. Jej związek prowadzony nieco dalej od Instagrama wychodzi więc na dobre wszystkim.

Miley Cyrus i Cody Simpson bardzo szczęśliwi

Ostatnie dni Cody Simpson spędził w rodzinnym domu Miley Cyrus w Nashville. Piosenkarz świętował z rodziną Cyrusów urodziny Miley, a następnie Święto Dziękczynienia. Jak donosi informator E!, atmosfera jest sielankowa.

Cody przyjechał do Nashville na urodziny Miley i został na Święto Dziękczynienia. Rodzina Miley kocha Cody'ego i cieszyła się, że został. Wszyscy wspólnie świętowali urlop w rodzinnym domu Miley. Wszyscy dobrze się dogadują, a rodzeństwo Miley powitało Cody'ego w rodzinie. Ich związek jest zabawny i łatwy. Jest jednym z członków załogi.

- czytamy.

Spodziewaliście, że Miley Cyrus i Cody Simpson zbudują taki związek?

NAJNOWSZE