Miley Cyrus była ścigana przez UFO? Wcześniej kupiła zioło "od faceta w furgonetce"

2020-10-21 16:03 es
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Od dawna zastanawiamy się, czy istnieje życie poza ziemskie. Wokalistka Miley Cyrus nie ma wątpliwości! Gwiazda opowiedziała w wywiadzie, jak była ścigana przez UFO. Jednak wcześniej kupiła worek zioła od nieznajomego pana z furgonetki, więc może być trochę niewiarygodna ;)

Od dawien dawna ludzkość zastanawia się, czy istnieje jakieś życie pozaziemskie. National UFO Reporting Center, które śledzi doniesienia o dziwnych obiektach latających, poinformowało, że w samym 2019 roku odnotowano prawie 6000 obserwacji.

Głos w tej sprawie zabrała Miley Cyrus. Wokalistka twierdzi, że miała kontakt z istotami pozaziemskimi.

ESKA XD #006

Miley Cyrus nawiązała kontakt z UFO

Podczas rozmowy z magazynem Interview wokalistka zdradziła, że miała pozaziemskie doświadczenie. Miley Cyrus była ścigana przez UFO!

Jechałam przez San Bernardino z moim przyjacielem i ścigało nas jakieś UFO. Właściwie wcale nie czułam się zagrożona, ale widziałam istotę siedzącą przed latającym obiektem. Spojrzał na mnie i nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i myślę, że to naprawdę mną wstrząsnęło. Patrzyłam w oczy czegoś, czego nie mogłam objąć głową. Byłam wstrząśnięta przez jakieś pięć dni. Naprawdę nie mogłam patrzeć w niebo tak samo. Myślałam, że mogą wrócić.

Mówiła Miley Cyrus.

Gwiazda opisała pewną okoliczność, która podważa autentyczność tej historii... Gdy UFO miało ścigać Miley Cyrus, gwiazda była na haju!

Jestem prawie pewna tego, co widziałam, ale kupiłam też worek zioła od faceta w furgonetce przed sklepem z taco, więc mógł to być wosk z roślin.

Później gwiazda dodała, że jej zdaniem myślenie, że jesteśmy jedynymi istotami, które mogą istnieć we wszechświecie, jest formą narcyzmu.

NAJNOWSZE