Pies Miley Cyrus został porażony prądem! „Zauważyliśmy, że ma drgawki”

2020-10-19 14:00 AM
Miley Cyrus
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus to wielka miłośniczka zwierząt. Gwiazda nie wyobraża sobie życia bez swoich czworonożnych przyjaciół. Jednak nie zawsze było tak kolorowo jak to jest przedstawiane u artystki na Instagramie. Miley przy okazji opowieści o swoich futrzanych przyjaciołach, zdradziła, że mało brakowało a jeden z nich zginąłby na planie programu The Voice! Co się stało? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Każdy właściciel czworonoga wie, że decydując się na opiekę nad nim, trzeba mieć cały czas oczy dookoła głowy. Psy podobnie jak dzieci są bardzo ciekawe świata i uwielbiają poznawać nowe rzeczy. Często są to bardzo niebezpieczne dla nich rzeczy. Przekonała się o tym Miley Cyrus, która podczas czwartkowego wywiadu zdradziła, że jej pies uległ wypadkowi podczas pierwszego dnia na planie programu telewizyjnego The Voice!

Miley Cyrus podczas wywiadu zdradziła najbardziej zawstydzające rzeczy, jakie zrobiły jej psy. I choć można polemizować, czy to bardziej zawstydzające dla psa czy raczej dla Miley, która nie dopilnowała pupila, tym bardziej, że Little Dog (tak wabi się pies) był wówczas szczeniakiem…

PIES MILEY CYRUS PORAŻONY PRĄDEM! GWIAZDA ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY

Otóż jeden z jej ukochanych psiaków będąc razem z nią na planie programu The Voice postanowił… zobaczyć jak smakują kable od telewizorów! A że przegryzanie kabli w większości przypadków kończy się dramatycznie, również i psiak doświadczył nieprzyjemnych chwil. Miley i reszta ekipy nagrywali program, a Little Dog przegryzał sobie spokojnie kable!

Wiesz, na planie są wszędzie kable. Wszyscy ludzie śpiewają, wszyscy są skupieni, myślą o tym, kto wygra program. A mój pies podchodzi i gryzie przewody od telewizorów, na które wszyscy patrzą. I nagle zauważyliśmy, że ma drgawki i zostaje porażony prądem.

– mówiła Miley.

ESKA XD #006

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Miley dokładnie nie zdradziła, kiedy to wszystko miało miejsce. Prawdopodobnie jednak w 2016 lub 2017 roku, kiedy to Cyrus była trenerką wokalną w programie. Little Dog na szczęście szybko doszedł do siebie.

To było smutne, ale wszystko dobrze się skończyło, a mój pies doskonale się rozwija i ma się dobrze.

– zdradziła.

Po tych wydarzeniach, Miley chyba już ma nauczkę, że szczeniaków bez opieki zostawiać nie wolno!😉

NAJNOWSZE