Miley Cyrus wbija szpilę Liamowi i Kaitlynn? Gwiazda pisze o bezwarunkowej miłości

2019-10-01 11:19 AM
Miley Cyrus
Autor: Ethan Miller/Getty AFP/East News

Miley Cyrus może nie należy do tych osób, które publicznie piorą swoje brudy, ale bardzo chętnie rzuci aluzję w kierunku swoich ex. To mogło zaboleć!

Najpierw dowiedzieliśmy się, że Miley Cyrus nie jest już z Liamem Hemsworthem, później okazało się, że piosenkarka darzy uczuciami Kaitlynn Carter. Związek szybko się rozpoczął i szybko się zakończył. Miley rozstanie przeżywa na swój sposób, ale z pewnością jeszcze do siebie nie doszła, bo jej ostatni wpis na Instagramie mówi zupełnie co innego. Jeśli Cyrus chciała wbić szpilę Liamowi i Kaitlynn to świetnie jej się to udało.

MILEY CYRUS ATAKUJE LIAMA I KAITLYNN?

Miley Cyrus na Instagram Stories przyznała, że marzy o miłości… ale takiej bezwarunkowej miłości, jaką dostaje od swoich zwierzaków! Co prawda, artystka nie wymieniła żadnych imion, ale aluzja chyba jej się udała. Miley na instagramową relację wrzuciła swoje zdjęcie, gdzie widać jak leży w łóżku ze swoimi psami.

„Budzenie się w otoczeniu zwierząt to mój ulubiony sposób na rozpoczęcie dnia. Natychmiast przypomina mi się bezwarunkowa miłość, najlepsze w zwierzętach jest to, że nie dbają o szczegóły. Żyją według złotej zasady, kochaj i bądź kochany. Nic pomiędzy. Bez pytań o karierę, bogactwo, talent, rasę, wiek, płeć. Kochają i dają 100 procent więcej. To opieka w zamian za lojalność i wierność”. – pisała Miley, kończąc post słowami „przypomina mi to kogoś”.

Miley Cyrus co prawda nie podała nazwisk ale chyba trudno nie zauważyć, że chodzi o jej ex? 😉 Też tak myślicie?

NAJNOWSZE