Mila Kunis i Demi Moore w jednej reklamie. Niezręcznie? To ex Ashtona Kutchera!

2022-01-28 16:08 mm
Demi Moore, Aschton Kutcher, Mila Kunis
Autor: Rex Features/East News, Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS

Mila Kunis zagrała w jednej reklamie z byłą ukochaną swojego męża, Demi Moore. Nie wiemy, jak firmie udało się namówić obie dziewczyny do udziału w zdjęciach, ale efekt jest naprawdę zabawny!

W Hollywood nie brakuje rozerwanych miłosnych trójkątów. Cała branża filmowa aż roi się od przypadków gwiazd, które rozstają się ze sobą, a następnie związują z innymi celebrytami. Tak naprawdę cały szołbiz to jedna wielka, nie zawsze radosna rodzina. 

Z powodu wszystkich tych miłosnych zawirowań zdarza się, że na oficjalnych uroczystościach i przy innych okazjach robi się nieco niezręcznie. Ale na szczęście nie brakuje też przykładów bardzo pozytywnych, kiedy obecni partnerzy świetnie dogadują się z ex swojej drugiej połówki. 

Mila Kunis i Demi Moore w jednej reklamie

Wygląda na to, że tak właśnie jest w przypadku dwóch miłości Aschtona Kutchera: tej obecnej, czyli Mili Kunis, oraz tej byłej, czyli Demi Moore. Obie panie spotkały się niedawno na planie zdjęciowym, aby zagrać razem w reklamie znanej firmy telekomunikacyjnej. 

Wyszło niezręcznie? Wprost przeciwnie! Wyszło naprawdę zabawnie! Spot znajdziecie poniżej.

Ashton Kutcher i Demi Moore byli małżeństwem w latach 2005-2013. Dwa lata po rozwodzie z Demi, aktor związał się z obecną żoną, Milą Kunis. Mają razem dwójkę dzieci. 

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE