Ashton Kutcher i Mila Kunis się nie myją? Według nich codzienne kąpiele szkodzą

2021-07-28 22:03 es
Ashton Kutcher i Mila Kunis
Autor: IMP FEATURES/East News

Ashton Kutcher i Mila Kunis byli gośćmi w podcaście Armchair Expert. Tam rozmowa zeszła na temat kąpieli. Okazuje się, że para wierzy w teorię, jakoby codzienne kąpiele nie były dobre dla naszego zdrowia. Małżeństwo opowiedziało, jak w ich domu dba się o higienę. Czy Ashton Kutcher i Mila Kunis się nie myją!?

Monica Padman i Dax Shepard prowadzą podcast Armchair Expert. Gośćmi w ostatnim odcinku byli Ashton Kutcher i Mila Kunis. Para pobrała się w 2015 roku i wspólnie wychowuje dwójkę dzieci - Wyatta, lat 6 i Dimitria, lat 4. Okazuje się, że jeśli chodzi o higienę, to w ich domu obowiązują ciekawe zasady.

Ashton Kutcher i Mila Kunis się nie myją?

W podcaście Dax Shepard powiedział współprowadzącej, Monice Padman, że codzienne używanie mydła usuwa z ciała naturalne olejki i florę bakteryjną. Ashton Kutcher i Mila Kunis zdecydowanie się zgodzili i wyznali, że nie myją całego ciała codziennie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

To wyznanie bardzo zadziwiło gospodarzy. Mila Kunis, która pochodzi z ubogiej rodziny, wyjaśniła, że praktykuje to od dziecka:

- Dorastając jako dziecko, nie miałam ciepłej wody, więc i tak nie brałam zbyt często prysznica.

Dodała też, że nie jest tym typem rodzica, który kąpie noworodka.

Teraz gdy ich dzieci podrosły, w domu obowiązuje prosty system:

- Jeśli widzisz na ciele brud, umyj je. W przeciwnym razie nie ma sensu.

Wyjaśnił Ashton Kutcher.

Dodał, że sam myje swoje „pachy i krocze codziennie i nic więcej”. Poza tym po treningu przepłukuje twarz wodą, by pozbyć się z niej soli z potu. Natomiast Mila Kunis myje twarz dwa razy dziennie.

Jak oceniacie takie zasady?

Zobacz też:

NAJNOWSZE