Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska

i

Autor: WBF

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są parą? Jest komentarz!

2022-03-21 13:02

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska od dłuższego czasu znajdują się na językach, bowiem internauci zaczęli podejrzewać, że tych dwoje łączy romantyczna relacja. Ile jest w tym prawdy?

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są razem? To pytanie zadają sobie internauci już od kilku dobrych tygodni. Popularni polscy celebryci milczą jednak, jak zaklęci, co tylko dolewa oliwy do ognia i podkręca plotki. Teraz Anna Głogowska poproszona została o komentarz. Jej odpowiedź wzbudziła kolejne domysły.

ZOBACZ TAKŻE: Brad Pitt i Jennifer Aninston znowu razem? Wyjątkowo długie spotkanie w stolicy miłości

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są razem?

Po tym, jak Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską, fani łączą go z Anną Głogowską - polską celebrytką, która zasłynęła między innymi z "Tańca z gwiazdami". Ile jest prawdy w tych domysłach?

Główni zainteresowani podchodzą do sprawy bardzo ostrożnie. Nie potwierdzili bowiem tych rewelacji, ale także ich nie zdementowali. Gwiazdor "M jak miłość" pytany o swój status związku odpowiada enigmatycznie: moje serce jest zajęte przez mojego synka. Co miała zaś do powiedzenia Anna Głogowska?

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Robert Lewandowscy zrobili zamieszanie na ulicy. Musieli pojawić się w towarzystwie ochrony

Media rzecz jasna podłapały temat i wiele polskich serwisów usiłowało rozwikłać tę miłosną zagadkę. Magazyn Party.pl skontaktował się z Anna Głogowską prosząc o komentarz. W odpowiedzi pało tylko:

Nie mogę pomóc żadnej redakcji w tym temacie.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hirsch skomentowała rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela: "z klasą"

Co to oznacza? Dowiemy się z czasem. Znajomi domniemanej pary mają ponoć podkreślać, że ci nie spieszą się z oficjalnym potwierdzeniem swojego związku, bowiem chcą najpierw przekonać się, czy ta relacja ma szansę przetrwać.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda niedawno urodziła. Już chwali się powrotem do sylwetki sprzed ciąży

Sonda
Śledzisz życie miłosne polskich gwiazd?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3