Anna Głogowska

i

Autor: WBF

Anna Głogowska pokazała córkę! Podobna do słynnej tancerki?

2022-03-02 12:12

Anna Głogowska to jedna z najpopularniejszych tancerek w Polsce. Przez lata oglądaliśmy ją w programie Taniec z gwiazdami, który raz wygrała. Znana jest także ze związku z prezenterem Piotrem Gąsowskim, z którym ma nastoletnią już córkę. Teraz po raz pierwszy ją pokazała! Do kogo jest podobna? Zobacz zdjęcia.

Gwiazdy rzadko pokazują swoje dzieci światu. Nic dziwnego, ponieważ nie chcą, aby stali się obiektem zainteresowania fotoreporterów i mediów plotkarskich. Pochwaleniem się swoim potomstwem zazwyczaj czekają dopiero do czasu, kiedy mają kilkanaście lat. Tak też zrobiła Anna Głogowska, która ostatnio postanowiła pochwalić się na Instagramie swoją nastoletnią córką Julką. To jej dziecko ze związku ze znanym prezenterem Piotrem Gąsowskim, którego poznała w programie Taniec z gwiazdami. Byli razem wiele lat, ale rozstali się w 2021 roku. Do kogo podobna jest 14-letnia Julia? Zobacz najnowsze zdjęcia niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Angelina Jolie walczy z chorobą. Jaki jest stan zdrowia hollywoodzkiej aktorki?

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

Tancerka Anna Głogowska pokazała zdjęcia swojej córki przy okazji wesela, na które razem poszły. Pod fotografiami posypały się komentarze. A wy jak oceniacie? Do kogo podobna jest 14-letnia Julka? Oddaj swój głos w ankiecie, którą zamieszczamy niżej.

Sonda
Do kogo jest podobna jest córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego?

Córka Głogowskiej. Komentarze

Niektórzy internauci zauważyli, że nastoletnia Julka nie jest podobna do rodziców, a do babci! "Julka wygląda jak córka babci", "Córka to kopia pani mamy", "córka podobna bardzo do babci, piękna dziewczyna" - czytamy w komentarzach na Instagramie Głogowskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE