Adriana Kalska opowiada o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim

i

Autor: WBF

Tego rozstania nikt się nie spodziewał. Adriana Kalska zdradza szczegóły rozstania z Roznerskim

2022-03-10 12:52

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli niemal idealną parę nie tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym. Gdy wszyscy czekali na wieść o zaręczynach i ślubie, ci powiadomili, że w połowie grudnia ubiegłego roku się rozstali. Prywatnie są dla siebie ex, ale w "M jak miłość" wciąż grają małżeństwo wychowujące dzieci. Adriana Kalska została zapytana o to, jak pracuje się ze swoim byłym. Jej odpowiedź może nieco zdziwić.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski  tworzyli parę niemal idealną. Media rozpływały się nad tym związkiem, a podjudzał to wszystko fakt, że obje bardzo cenili sobie swoja prywatność. Dlatego też każde pojawienie się tej dwójki na ściance było wielkim wydarzeniem. Oprócz tego oboje grają małżeństwo na planie serialu "M jak miłość". Wszyscy więc czekali, że serialowe małżeństwo ziści się w rzeczywistości. Para jednak zamiast powiadomić o ślubie czy zaręczynach powiadomiła o rozstaniu. Co było powodem zakończeni a ponad trzyletniego związku? Tego nikt nie zdradził. 

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Rozstanie owiane tajemnicą.

Tygodnik "Na żywo" donosił, że Roznerski lubił towarzystwo innych kobiet. Inne media rozpisywały się o tym, że Mikołaj chciał założyć rodzinę, Adriana chciała jeszcze z tym poczekać. Okazja, by wypytać o szczegóły pojawiła się podczas rozmowy Adriany z portalem Jastrząbpost.pl 

"Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim Instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby" - odpowiedziała Adriana Kalska dodając, że na Instagramie otrzymała wielkie wsparcie od fanów. 

A co z pracą na planie? Choć para rozstała się w rzeczywistości, to na ekranie ich związek kwitnie. Adriana Kalska została zapytana o to, jak pracuje się jej ze swoim eks. 

"Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy" - poinformowała w rozmowie z Jastrząbpost.pl