Michał Wójcik z Ani Mru Mru WZRUSZONY hojnością fanów! "Dziękuję. Podejmujemy walkę"!

2020-07-09 0:33 nk
Michał Wójcik
Autor: YouTube.com/Pa Pa Art

Znany z kabaretu Ani Mru Mru Michał Wójcik jeszcze kilka dni temu prosił internautów o pomoc finansową na leczenie matki swojego dziecka. Partnerka komika zachorowała na nowotwór złośliwy. Wynik zbiórki przerósł najśmielsze oczekiwania Wójcika. Ten drżącym ze wzruszenia głosem podziękował wpłacającym.

Michał Wójcik kilka dni temu opublikował na YouTube'ie filmik z dramatycznym apelem o pomoc finansową dla swojej ukochanej. Partnerka członka kabaretu Ani Mru Mru zachorowała na raka. By zebrać 150 tysięcy złotych, potrzebne na leczenie Jani, została utworzona zbiórka w serwisie Pomagam.pl.

Michał Wójcik dziękuje za pieniądze!

Wynik zbiórki przerósł najśmielsze oczekiwania kabareciarza. W ciągu ośmiu dni internauci wpłacili w sumie ponad 240 tysięcy złotych. To aż o 90 tysięcy więcej, niż wynosił cel! W zrzutce wzięło udział ponad 5 tysięcy osób.

Członek Ani Mru Mru pojawił się w programie Pytanie Na Śniadanie, w którym wyjawił, że matka jego dziecka w piątek trafiła na leczenie. Pieniądze pokryją koszty diagnostyki i hospitalizacji Jani. Michał Wójcik przeczytał też list od swojej partnerki.

Na YouTube'ie pojawił się tymczasem filmik z podziękowaniami, jakie Wójcik wystosował do internautów. Komik z trudem krył wzruszenie, dziękując za wsparcie - nie tylko to finansowe.

Dziękuję. Naprawdę bardzo szczerze dziękujemy za każdy grosz, który państwo wpłacili dla nas. Nie znam słów naprawdę tak wielkich, które mogłyby oddać uczucie i moje podziękowanie. Jedno, co mogę powiedzieć, to: dziękuję. Z mojej strony - udało się państwu wywołać uśmiech na mojej twarzy, ja postaram się jeszcze przez wiele, wiele lat wywoływać uśmiech u państwa. My podejmujemy w tej chwili walkę, nie damy się, a wielkie dzięki - i myślę, że to jest bardzo ważne - te wszystkie słowa wsparcia, które pisaliście do nas. To jest jeszcze więcej, co mógłby zrobić każdy dla swojej bliskiej osoby. Serdecznie bardzo państwu dziękuję.

- powiedział łamiącym się momentami głosem Michał Wójcik.

Michał Wojcik
Autor: WBF
NAJNOWSZE