Michał Wójcik z Ani Mru-Mru walczy o zdrowie mamy swojego dziecka! "Proszę o pomoc"!

2020-07-03 17:54 nk
Michał Wójcik z Ani Mru Mru
Autor: WBF

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru wystosował do swoich fanów dramatyczny apel o wsparcie finansowe dla swojej partnerki życiowej. U Jani wykryto złośliwy nowotwór. "Liczy się każda chwila i każdy grosz" - wyjaśnia kabareciarz. Para ma zaledwie rocznego synka.

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru zazwyczaj przemawia do fanów w żartobliwym tonie. Niestety, tym razem zupełnie nie jest mu do śmiechu. Kabareciarz nagrał film, który został opublikowany na YouTube i udostępniony w zbiórce w serwisie Pomagam.pl. W nagraniu Wójcik namawia fanów na wpłacanie pieniędzy na leczenie jego partnerki, Jani. Kobieta zaledwie w kwietniu ubiegłego roku urodziła synka. Niestety, w ostatnim czasie lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór złośliwy.

Kochani, całe życie pomagałem. Dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała. Ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc. Michał Wójcik.

- mówi w filmie kabareciarz.

Na szczęście zbiórka błyskawicznie skończyła się imponującym wynikiem. W ciągu zaledwie trzech dni udało się uzbierać aż 193 926 zł, czyli o prawie 44 tysiące więcej, niż wynosił cel zbiórki.

Michał Wojcik
Autor: WBF
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE