Michał Wiśniewski znów szykuje reality-show! Będzie hit?

2021-11-24 10:10 AM
Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Życie Michała Wiśniewskiego to rollercoaster. Nawet jeśli piosenkarz na jakiś czas znika z mediów, to zawsze wraca ze zdwojoną siłą. Ostatnio prezentował swoje umiejętności jako juror w programie rozrywkowym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a teraz zapowiada, że szykuje nowy program!

Pamiętacie program „Jestem jaki jestem”? Reality show nadawane było w 2003 i 2004 roku. W roli głównej rodzina Michała Wiśniewskiego – jego dzieci i obecna wówczas żona, Marta Wiśniewska.

Magazyn Party poinformował, że Michał Wiśniewski planuje kolejny raz ruszyć z własnym reality show! Tym razem to nie będzie program o życiu gwiazdora, choć z pewnością wątków życia prywatnego nie zabraknie.

Chciałbym ponarzekać, ale… nie mam na co. Mam 50 lat, kochającą rodzinę, wielu oddanych ludzi wokół i znów zaczynam od zera. W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom. Przygotowuję 22-odcinkowy projekt programu, w którym pokażę, jak to zrobić od podstaw, ale mam wielu partnerów, którzy mi w tym pomogą.

- zdradził Wiśniewski w rozmowie z magazynem. Nowy format prawdopodobnie już na wiosnę. Myślicie, że okaże się hitem?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE