Agata Młynarska w szpitalu! Co dolega dziennikarce?

2021-11-24 8:23 AM
Agata Młynarska
Autor: WBF

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. By zasłużyć sobie na to miano, od lat nieustannie oddaje się pracy. A niestety takie sytuacje są jednoznaczne z wyczerpaniem organizmu. Ten w końcu nie wytrzymał i nakazał dziennikarce zwolnić. W mediach społecznościowych gwiazda telewizji zdradziła, że trafiła do szpitala! Co dokładnie jej dolega?

Wczoraj 23 listopada na Instagramie Młynarskiej pojawił się niepokojący wpis. Agata w poście zdradziła, że trafiła do szpitala! Wyznała, że znaczący wpływ na jej samopoczucie miała nie tylko praca, ale także regularna obserwacja sytuacji w kraju.

Jak czytamy, tym razem pokonała ją astma. Przy okazji podziękowała ekipie z Łódzkiego szpitala.

Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania #beztabu , spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii. Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma, fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. Nie ma szans, żebym się poddała. I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć😜spotkały się dwie twarde przeciwniczki! Teraz z pomocą wielu dobrych i fachowych dusz, oddycham , siedzę, czytam, piję soczek i odpoczywam. 30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie - „ tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo Wośp gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu. Bibi nie odpuści! ❤️❤️❤️❤️❤️💥💥💥💥

- pisała.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE