Michał Wiśniewski jeszcze kilka dni temu wygłupiał się z żoną na Facebooku! VIDEO!

2019-03-13 13:45
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
Autor: www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Żona piosenkarza potwierdziła, że jej mąż złożył pozew. A jeszcze kilka dni temu para dementowała plotki o kryzysie i wygłupiała się we wspólnym nagraniu na Facebooku! Kompletnie nie wyglądali, jak ludzie, którzy chcą się rozstać! Zobaczcie video!

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami 2019 przyznała, że ten krok był dla niej dużym zaskoczeniem.

>> Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdza rozwód! "Nie spodziewałam się..."

Zaskoczenie jest tym większe, że Michał Wiśniewski jeszcze kilka dni temu nie sprawiał wrażenia faceta, który ma dosyć swojej żony i chce się z nią rozstać.

HOT TEMAT!
Weronika Rosati

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Weronika Rosati po wywiadzie: "Jestem przedstawiana jak niezrównoważona SZMATA"!

6 marca 2019 Michał Wiśniewski opublikował na Facebooku filmik, w którym towarzyszy mu Dominika Tajner-Wiśniewska. Piosenkarz i jego żona śmieją się, droczą, wygłupiają i żartują z plotek o jego zazdrości oraz jej niewierności. Para chciała w ten sposób uspokoić fanów, że w ich związku nie dzieje się nic złego.

W filmiku widzimy, jak Michał i Dominika siedzą razem na schodach. Lider Ich Troje pyta żonę o braci Jeschke: "A sypiasz z nimi?", po czym oboje parskają śmiechem.

Siema wiara. To jest moja wyrodna żona i ja, jej wyrodny mąż.

- mówi Michał Wiśniewski, a Dominika dopowiada:

Chciałabym wszystkich zasmucić. Nie ma romansu. Anie z Wojtkiem, ani z Jackiem.

Dalej para żartuje jeszcze z rzekomych romansów Michała, z sióstr Godlewskich i z tego, że są "nieszczęśliwi" (co jest wypowiedziane z wyraźną ironią). Pokazują też swoje tatuaże - Dominika z napisem "Michał" na przedramieniu, a Michał - z analogicznym napisem "Dominika".

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE