Michał Szpak

i

Autor: WBF

Michał Szpak w kabaretkach. "Nogi zgrabniejsze od moich!"

2021-11-11 10:38

Michał Szpak pochwalił się na Instagramie... zgrabnymi nogami. Piosenkarz wrzucił serię zdjęć, do których pozuje w rajstopach typu kabaretki! Fanki artysty nie kryją zachwytu, a niektóre zazdroszczą Szpakowi nóg! Czy rzeczywiście są aż tak zgrabne? Zobaczcie i oceńcie sami...

Michał Szpak nie od dziś porównywany jest przez wielu fanów do Harry'ego Stylesa. Chociaż tak naprawdę polski artysta eksperymentuje z modą znacznie dłużej, niż jego brytyjski kolega... Szpak nie boi się wskoczyć w damskie ciuchy i wiele razy widzieliśmy go już w spódniczkach, sukienkach czy stanikach. 

Na najnowszych zdjęciach Michał znów łamie reguły i mówi utartym schematom głośne "nie". Na jego Instagramie pojawiła się właśnie seria fotek, do których artysta pozował w kabaretkach!

Michał Szpak pochwalił się nogami

Do długiej serii niewątpliwie ciekawych i oryginalnych sesji zdjęciowych Michała Szpaka możemy właśnie dopisać kolejną. Tym razem piosenkarz zrobił sobie zdjęcia ubrany w rajstopy, dzięki czemu fanki mogły pozachwycać się jego zgrabnymi nogami. 

Wiele dziewczyn nie ukrywa w komentarzach, że zazdrości ich Michałowi!

Zgrabniejsze nogi od moich???

Sexsi zgrabne nogi masz kochany Michale, jestem w tobie zakochana ?️‍? ❤️??

Zgrabne pęciny ?

Jakie nogi ???

Zgrabniusie te szpakowate nózie ????????

...to tylko niektóre z komentarzy, w których fanki Szpaka zachwycają się jego kończynami. 

A Wam jak się podobają? :D

ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!