Michał Koterski pochwalił się fotką z wakacji. Internauci bezlitośni!

2021-09-03 8:33 AM
Michał Koterski
Autor: WBF

Michał Koterski i modelka Marcela Leszczak tworzyli pozornie zgraną parę przez ponad 4 lata. Niespodziewanie na początku tego roku Leszczak potwierdziła plotki o rozstaniu. Teraz „Misiek” spotyka się z młodszą od siebie o 18 lat tancerką. Para nie kryje się ze swoimi uczuciami. A fani są bezlitośni!

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego miał się nigdy nie zakończyć. Wielokrotnie w wywiadach 41-letni aktor podkreślał, jak wiele zawdzięcza modelce. To ona miała pomóc mu wyjść z nałogów. Para zaręczyła się, a później podzieliła ze światem radosną nowiną, że zostaną rodzicami. I tak w 2017 roku na świat przyszedł Fryderyk Koterski.

Niestety sielanka nie trwała zbyt długo. Po ponad 4 latach Marcela Leszczak przyznała, że jej związek z Miśkiem to już przeszłość.

I choć wielu fanów nie mogło uwierzyć w taki rozwój sprawy, to dzisiaj każdy z nich żyje swoim życiem.

Michał Koterski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio nieźle oberwał od swoich internautów. Wrzucając fotkę z wakacji, na której widać, jak trzyma za nogę swoją nową ukochaną, 23-letnią Dagmarę Bryzek, otrzymał sporo negatywnych komentarzy. Co fanom nie pasowało?

Wielu fanów wytknęło Koterskiemu fakt, że rozstał się z modelką, co bardzo im się nie podobało. Internauci pisali:

Niesmaczne to

A taka była wielka miłość 🤣

Już mam lekki niesmak, różaniec na palcu, na szyi, pielgrzymki do miejsc świętych, a co rusz ręka na innym udzie. Mnie się tu nic nie klei 😕

Młody człowieku - ,, karma wraca” A życie trzeba przeżyć godnie.Powodzenia.

– pisała jedna z internautek, która doczekała się odpowiedzi od aktora.

gdyby pani pochyliła sie choć trochę nad moim życiem , wiedziała by pani że karma właśnie do mnie wróciła w najlepszym tego słowa znaczeniu 😊🙏

Czyżby Koterski coś sugerował?

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
NAJNOWSZE