Michał Kempa zamiast Szymona Hołowni w Mam Talent 2021. Stand-uper poprowadzi show

2021-06-02 8:17 kp
Michał Kempa
Autor: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Wszystko wskazuje na to, że TVN znalazł godnego następcę Szymona Hołowni w nowej edycji Mam Talent 2021. Dotychczasowy współprowadzący program z Marcinem Prokopem porzucił showbiznes na rzecz polityki, co postawiło stację przed trudnym zadaniem zastąpienia prezentera. Według mediów jego miejsca zajmie stand-uper Michał Kempa.

Jesienią do TVN po dłuższej przerwie wróci program Mam Talent. Twórcom show nie udało się zrealizować go w ubiegłym roku z powodu pandemii, jednak teraz, gdy coraz więcej osób cieszy się odpornością po szczepionce, z zachowaniem zasad ostrożności program może pojawić się w ramówce. Do połowy lipca trwają castingi do Mam Talent 2021 - tym razem jednak ekipa programu nie wyruszyła na poszukiwania uczestników po kraju. Zamiast tego chętni zgłaszają się online.

Od dłuższego czasu media spekulowały na temat tego, kto zajmie dwa wolne miejsca, które pojawiły się w Mam Talent 2021 po tym, jak Agustin Egurrola związał się z TVP, a Szymon Hołownia - z polityką. Już jakiś czas temu ujawniono, że tego pierwszego w roli jurora zastąpi Jan Kliment. Teraz media donoszą, kto wraz z Marcinem Prokopem poprowadzi program.

>> Mam Talent 2021: Kto w jury? Oto NASTĘPCA Agustina Egurroli! DA RADĘ?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Nowy prowadzący Mam Talent 2021

Jak donoszą Wirtualne media za Pudelkiem, nowym prowadzącym Mam Talent 2021 został Michał Kempa - stand-uper i dziennikarz. W 2010 roku Michał Kempa wygrał w Polsacie program Stand up. Zabij mnie śmiechem, był współprowadzącym jednej z audycji Rock Radia, a w 2016 roku został komentatorem w Szkle kontaktowym w TVN24. W ubiegłym roku został też współprowadzącym program Skanalizowani w Canal+ Premium. Jego profil na Instagramie obserwują ponad 32 tysiące osób. Prywatnie jest fanem kolarstwa.

NAJNOWSZE