Barbara Kurdej-Szatan zamiast Szymona Hołowni w Mam Talent? Dostała propozycję!

2021-05-31 9:08 kp
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Fani Mam Talent z zainteresowaniem śledzą kolejne doniesienia dotyczące poszukiwań następcy Szymona Hołowni w roli współprowadzącego show. Dziennikarz rozstał się z showbiznesem, by zająć się polityką, co postawiło twórców Mam Talent przed trudnym zadaniem. Okazuje się, że jedną z osób, którą brano pod uwagę w roli nowej partnerki Marcina Prokopa, była Barbara Kurdej-Szatan.

Wciąż trwają castingi do nowej edycji Mam Talent 2021, której edycję TVN zaplanował na jesień tego roku. Kolejna odsłona programu będzie się znacznie różnić od poprzednich - wciąż bowiem obowiązują pandemiczne obostrzenia, które wpływają na kształt show, a poza tym w programie nie pojawią się dwie gwiazdy poprzednich edycji: Szymon Hołownia, który został politykiem oraz Agustin Egurrola, który przeszedł do Telewizji Polskiej.

Już jakiś czas temu TVN znalazł odpowiedniego następcę choreografa na fotelu jurorskim - został nim Jan Kliment, uwielbiany przez fanów Tańca z gwiazdami. To właśnie on wraz z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską będzie oceniał występy uczestników. Wciąż nie ujawniono natomiast nazwiska osoby, która razem z Marcinem Prokopem poprowadzi program. Okazuje się, że propozycję dołączenia do ekipy Mam Talent 2021 otrzymała sama Barbara Kurdej-Szatan.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Barbara Kurdej-Szatan w Mam Talent 2021?

Jak donosił Plotek.pl, propozycję współprowadzenia Mam Talent 2021 otrzymała Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka ma w takiej roli bogate doświadczenie i z pewnością świetnie odnalazłaby się przed kamerami programu, jednak jak sama zdradziła... odrzuciła ofertę. Dlaczego?

Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN - stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni

- wyjaśniła.

Brzmi obiecująco! Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan ma w zanadrzu ciekawą współpracę ze stacją TVN?

NAJNOWSZE