Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan zamiast Szymona Hołowni w Mam Talent? Dostała propozycję!

2021-05-31 9:08

Fani Mam Talent z zainteresowaniem śledzą kolejne doniesienia dotyczące poszukiwań następcy Szymona Hołowni w roli współprowadzącego show. Dziennikarz rozstał się z showbiznesem, by zająć się polityką, co postawiło twórców Mam Talent przed trudnym zadaniem. Okazuje się, że jedną z osób, którą brano pod uwagę w roli nowej partnerki Marcina Prokopa, była Barbara Kurdej-Szatan.

Wciąż trwają castingi do nowej edycji Mam Talent 2021, której edycję TVN zaplanował na jesień tego roku. Kolejna odsłona programu będzie się znacznie różnić od poprzednich - wciąż bowiem obowiązują pandemiczne obostrzenia, które wpływają na kształt show, a poza tym w programie nie pojawią się dwie gwiazdy poprzednich edycji: Szymon Hołownia, który został politykiem oraz Agustin Egurrola, który przeszedł do Telewizji Polskiej.

Już jakiś czas temu TVN znalazł odpowiedniego następcę choreografa na fotelu jurorskim - został nim Jan Kliment, uwielbiany przez fanów Tańca z gwiazdami. To właśnie on wraz z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską będzie oceniał występy uczestników. Wciąż nie ujawniono natomiast nazwiska osoby, która razem z Marcinem Prokopem poprowadzi program. Okazuje się, że propozycję dołączenia do ekipy Mam Talent 2021 otrzymała sama Barbara Kurdej-Szatan.

- wyjaśniła.

Brzmi obiecująco! Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan ma w zanadrzu ciekawą współpracę ze stacją TVN?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Barbara Kurdej-Szatan w Mam Talent 2021?

Jak donosił Plotek.pl, propozycję współprowadzenia Mam Talent 2021 otrzymała Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka ma w takiej roli bogate doświadczenie i z pewnością świetnie odnalazłaby się przed kamerami programu, jednak jak sama zdradziła... odrzuciła ofertę. Dlaczego?

Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN - stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE