Taniec z gwiazdami

Michał Kassin niedawno dokonał coming outu. Zadebiutował z partnerem na ściance

2024-05-24 14:24

Michał Kassin był jednym z trenerów tanecznych w ostatniej edycji show Telewizji Polsat - "Taniec z gwiazdami". W parze z piosenkarką Roksaną Węgiel dotarł aż do finału. Choć nie udało mu się sięgnąć po Kryształową Kulę, to od razu zaskarbił sobie serca publiczności. Choć wielu widziałoby go w parze z Roxie, to serce tancerza, podobnie jak piosenkarki, jest zajęte. Jakiś czas temu Michał Kassin pokazał swojego partnera, a teraz zadebiutowali na ściance.

Za nami 14. edycja tanecznego show stacji Polsat "Taniec z gwiazdami". To właśnie w tej edycji tancerz debiutował na ekranach telewizorów. Michał Kassin tańcem interesuje się od najmłodszych lat, i w jednym z filmików, który umieścił w swoich mediach społecznościowych, pokazał, jak trenuje w dzieciństwie. Dziś prezentuje najwyższą klasę taneczną S i jest zwycięzcą otwartych Mistrzostw Polski, reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich i brał udział w największym festiwalu tańca towarzyskiego na świecie: Blackpool Dance Festival w Anglii.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Michał Kassin debiutuje na ściance ze swoim partnerem

Podczas trwania programu Michał Kassin nie zdradzał szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego. Choć skradł serca publiczności, głównie jej żeńskiej części, to tuż po zakończeniu show zdecydował się na dokonanie coming outu. Na swoim profilu na Instagramie opublikował filmik ze swoim partnerem Jakubem Pursą, który podobnie jak Kassin, także jest tancerzem.

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze ❤️✨ - napisał tancerz, a pod postem posypały się gratulacje.

Teraz para po raz pierwszy od ogłoszenia swojego związku pojawiła się publicznie na evencie serwisu Pudelek. Jeśli jesteście ciekawi, jak się prezentowali, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!