Michael Jackson nazywał siostrę "WIEPRZEM"? Dokument "Janet" ujawnia kolejne sekrety

2022-01-27 10:33 mm
Janet Jackson i Michael Jackson
Autor: PHOTOlink/Everett Collection/East News

Do sieci trafił muzyczny dokument "Janet" o życiu siostry legendy popu, Michaela Jacksona. Janet Jackson ujawnia w filmie wiele rodzinnych sekretów. Mówi m.in. wiele o swojej relacji z bratem. Okazuje się, że ta nie zawsze była idealna...

Dwuczęściowy dokument o życiu Janet Jackson miał swoją premierę w piątek 21 stycznia na kanale A&E Lifetime. Miniserial cieszy się ogromną popularnością, bo jego bohaterka ujawnia w nim wiele nieznanych rodzinnych sekretów. Jak łatwo się domyślić, największym zainteresowaniem cieszą się wątki dotyczące Michaela Jacksona. Producenci zadbali o to, aby w dokumencie nie zabrakło pikantnych szczegółów na temat Króla Popu.

W nowym filmie Janet Jackson ujawniła bolesne strony życia ze swoim słynnym bratem. Artystka wyznała, że Michael Jackson prześladował ją z powodu nadwagi. Janet mówi, że zachowanie "Jacko" było dla niej bardzo przykre i wywarło na nią trwały wpływ. 

Michael Jackson prześladował siostrę?

Z relacji Janet Jackson wynika, że Michael miał wulgarnie obrażać swoją siostrę, obrzucając ją takimi obelgami jak "świnia", "wieprz", "klacz" czy "tucznik". Oczywiście miało to miejsce, kiedy byli jeszcze dziećmi. 

Nie jest tajemnicą, że Janet i Michael Jacksonowie byli ze sobą bardzo zżyci, ale ich relacje były dalekie od ideału. Rodzeństwo zaczęło się od siebie oddalać, kiedy Michael zaczął osiągać pierwsze wielkie sukcesy.

Sonda
Czy wierzysz w to, że Michael Jackson był pedofilem?

Naprawdę uwielbiałam płytę Thriller, ale wtedy po raz pierwszy poczułam, jak zachodzi między nami zmiana. Ja i Mike zaczęliśmy wtedy chodzić swoimi własnymi ścieżkami

- wspomina Janet Jackson.

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE