Jakim ojcem był Michael Jackson? Paris Jackson opowiada o zasadach, jakich wymagał

2021-04-14 22:03 es
Michael Jackson i Paris Jackson
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Gdy Michael Jackson zmarł jego córka, miała zaledwie 11 lat. W tym czasie Paris Jackson zdążyła jednak poznać tatę i oczywiście go pokochać. Jaki ojcem był król popu? Celebrytka opowiedziała trochę o swoim dzieciństwie i zasadach, jakie wymyślał Michael Jackson.

Mimo że reputacja króla popu w ostatnim czasie została bardzo zachwiana, nie ulega wątpliwości, że Michael Jackson w swoim czasie był najsławniejszym artystą świata. Muzyk zmarł w 2009 roku. Wówczas jego jedyna córka Paris miała 11 lat.

Zanim Michael Jackson zmarł, doczekał się w sumie gromadki dzieci. Poza Paris byli to Prince (24 lata) i Bigi (który był kiedyś znany jako Blanket) (19 lat).

Podczas ostatniego wywiadu Paris Jackson opowiedziała o dzieciństwie. Zdradziła, jakim ojcem był Michael Jackson.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Paris Jackson o metodach wychowawczych Michaela Jacksona

W nowym wywiadzie Paris Jackson wspomina swoje „uprzywilejowane” dzieciństwo i wychowywanie przez sławnego ojca z „solidną moralnością”. Opowiedziała o tym, jak razem z braćmi musiała "zarabiać" na zabawki czy rozrywki.

Mówił:„ Och, chcesz iść do Toys „R” Us i kupić pięć zabawek? Wspaniale. Musisz przeczytać pięć książek - a ja sprawdzę cię z tych książkach.” Było dla nas bardzo jasne, że te przejażdżki i zoo były przeznaczone dla dzieci w trudnej sytuacji - dzieci, które były chore i nie mogły jechać do Disneylandu. Gdy byliśmy grzeczni, odrobiliśmy lekcje i ciężko pracowaliśmy przez cały tydzień, mogliśmy chodzić w weekendy, ale musieliśmy na to zapracować.

W ubiegłym roku Paris Jackson wydała swój debiutancki album Wilted. Gwiazda zdradziła, że ​​jej tata „zawsze będzie wpływał” na to, co zrobiła. Jednak nie jest pewna, czy było to „podświadome czy zamierzone”.

Gwiazda zdradziła też, że Michael Jackson starał się pokazać swoim dzieciom „wszystko”. Od blichtru i przepychu po kraje globalnego południa świata, aby zapewnić im kontakt z kulturą. Nie tylko w edukacyjnym znaczeniu.

NAJNOWSZE