Menadżer Basi Kurdej-Szatan: Jest zaplanowanych kilka rzeczy!

2021-11-13 22:00

Basia Kurdej-Szatan po swoich słowach wypowiedzianych na temat Straży Granicznej straciła między innymi rolę w serialu M jak miłość. Jakie są plany aktorki na przyszłość? O komentarz pokusił się menadżer gwiazdy. Co powiedział? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Basia Kurdej-Szatan bardzo przeżywa to, co dzieje się ostatnio wokół jej osoby. Chodzi o aferę, która wybuchła po napisane przez nią słowa na Instagramie. W emocjonalnym wpisie aktorka skomentowała działania Straży Granicznej na granicy z Białorusią. Padły mocne słowa, o których wielokrotnie pisaliśmy. Nie będziemy więc już tego powtarzać. 

Tak czy inaczej Barbara Kurdej-Szatan straciła rolę w serialu M jak miłość, o czym na Twitterze poinformował prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. Sieć Play, w reklamach której gra Basia, odcięła się od jej słów. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Czy Basia powinna bać się o swoją przyszłość? Głos w tej sprawie postanowił zabrać jej menadżer. 

mówi Dominik Borkowicz w rozmowie z Faktem. 

Umiesz liczyć? Policz kwadraty!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Ile kwadratów widzisz na obrazku?
Która figura nie pasuje do pozostałych?

Basi jest przykro, przeprosiła za całą sytuację. Na dziś wszystko zostało wypowiedziane z każdej strony (...) Jest zaplanowanych kilka rzeczy na przyszłość, ale teraz ciężko określić, czy coś się będzie zmieniało i jaka będzie wola podmiotów, z którymi trwają dyskusje. Czas pokaże (...)