Paris Hilton i Carter Reum to para jak z obrazka! Spójrzcie na nich razem

2021-11-13 9:00

Musiało minąć sporo czasu, zanim Paris Hilton i Carter Reum na siebie trafili. Życie prywatne celebrytki nie zawsze dobrze się układało, ale oto właśnie znalazła swojego księcia z bajki. Kilka dni temu para się pobrała! Tworzą piękny duet - zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii.

Paris Hilton i Carter Reum są teraz na ustach wszystkich! 11 listopada pobrali się podczas spektakularnej uroczystości. Fani celebrytki wiele lat czekali, aż ich idolka znajdzie odpowiedniego partnera.

Państwo młodzi zaczęli się spotykać pod koniec 2019 roku. Kiedy już na siebie trafili, sprawy potoczyły się bardzo szybko. Paris Hilton i Carter Reum zaręczyli się w 40. urodziny gwiazdy. A to dopiero początek...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Paris Hilton i Carter Reum: para jak z obrazka

Dziedziczka hotelarskiej fortuny trzykrotnie zrywała już zaręczyny. Dopiero Carter Reum okazał się tym jedynym! Paris Hilton w licznych wywiadach mówiła, że jest w nim zakochana jak nigdy wcześniej.

Na szczęście tym razem z wzajemnością! Paris Hilton i Carter Reum nie tracili czasu i tuż po zaręczynach zaczęli planować kolejne kroki. Nie jest tajemnicą, że niedługo po ślubie chcą powiększyć rodzinę.

Lata temu Paris Hilton zamroziła jajeczka, czekając na idealnego kandydata. Carter Reum to właśnie on. W wywiadach gwiazda mówiła, że od razu po ślubie chcą brać się do pracy nad dzieckiem.

Nie wykluczone, że będą musieli skorzystać z pomocy nauki a może nawet surogatki. Jednak zobaczyć Paris Hilton z ciążowym brzuszkiem byłoby po prostu wspaniale!

Już teraz jej widok z ukochanym cieszy oko. Zobaczcie, jaką tworzą piękną parę!