Meghan Markle walczy o anonimowość przyjaciółek, które broniły jej w prasie!

2020-07-10 18:31 nk
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle od miesięcy walczy z wydawcą brytyjskiego tabloidu, który opublikował osobisty list, jaki napisała do ojca. Teraz pozwani odgrażają się, że podadzą do publicznej wiadomości nazwiska pięciu przyjaciółek księżnej Sussex, które stanęły w jej obronie na łamach amerykańskiej prasy.

Meghan Markle od wielu miesięcy procesuje się z brytyjską wydawcą brytyjskiego tabloidu, który zdaniem księżnej Sussex konsekwentnie i celowo niszczył jej wizerunek w oczach swoich czytelników, a poza tym - co najważniejsze - naruszył jej prywatność, publikując treść osobistego listu, jaki napisała do swojego ojca.

Meghan Markle broni przyjaciółek!

W toku procesu wyszły na jaw pewne fakty na temat życia księżnej Sussex, które dotąd były tajemnicą. Meghan Markle czuła się niechroniona przez rodzinę królewską i nie miała prawa sama komentować plotek na swój temat.

Teraz okazuje się, że kolejny odcinek tego sądowego serialu przyniósł nowe problemy. Meghan Markle obawia się o prywatność przyjaciółek, któe stanęły w jej obronie na łamach amerykańskich mediów. Wydawca Mail on Sunday zagroził, że ujawni nazwiska kobiet, które są wymienione w - jak dotąd poufnych - dokumentach sprawy. Była aktorka nie chce do tego dopuścić i walczy o zabezpieczenie personaliów koleżanek jako tajnej informacji.

Zdecydowanie wierzymy, że groźba opublikowania [danych] ze strony Mail nie ma nic wspólnego ze sprawą i pojawiła się wyłącznie po to, by Mail mógł zaatakować pięć niewinnych kobiet na stronach swoich gazet i na stronie internetowej.

- napisali prawnicy Meghan Markle w nowym piśmie procesowym.

Wydawca gazety jest innego zdania.

Żeby wyjaśnić tę kwestię, The Mail on Sunday nie miał absolutnie żadnej intencji opublikowania personaliów pięciu przyjaciółek w ten weekend. Ale ich dowód jest sednem sprawy i nie widzimy powodu, dla którego ich dane osobowe powinny być trzymane w sekrecie. Dlatego powiedzieliśmy prawnikom księżnej w ubiegłym tygodniu, że kwestia ich poufności powinna być odpowiednio rozważona przez sąd.

- brzmi odpowiedź gazety.

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE