Sekrety urody Meghan Markle. Tak żona księcia Harry'ego dba o formę

2021-01-24 21:00 kp
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Fanki Meghan Markle od dawna zastanawiają się, jaka jest tajemnica jej urody. Za każdym razem, gdy księżna pojawia się publicznie - a zwłaszcza wtedy, gdy wykonywała jeszcze swoje książęce obowiązki - wzbudzała ogólny zachwyt. Czas zebrać jej najważniejsze wypowiedzi, w których zdradzała, co pozwala jej utrzymać formę i urodę!

Gdy w 2017 roku Meghan Markle zaczęła się oficjalnie pojawiać na dworze królewskim jako dziewczyna, a później narzeczona księcia Harry'ego, media na całym świecie zachwycały się jej urodą i urokiem osobistym. Meghan szybko stała się też ulubienicą fanek monarchii, które po każdym jej wyjściu szturmowały sklepy w poszukiwaniu stylizacji, w jakich się pokazała.

Z biegiem czasu wiele się jednak zmieniło. Media szybko przestały być przychylne żonie księcia Harry'ego, a gdy para ogłosiła, że odchodzi z rodziny królewskiej, część osób zrzuciła winę za ten krok właśnie na Meghan Markle. Księżna wciąż ma jednak wiernych fanów, którzy marzą o tym, by poznać sekrety jej urody.

Oto one!

ESKA XD #014

Sekrety urody Meghan Markle

Przez lata Meghan Markle zdążyła zdradzić w wywiadach wiele swoich sposobów na dbanie o urodę i dobre samopoczucie. Oto trzy najważniejsze!

Perfumy to moja ulubiona rzecz. Tak bardzo, że jeśli wyjdę z domu i niczego nie użyję, odwrócę się. Idę do domu. Wymieniam kilka zapachów.

Najważniejsze jest picie dużej ilości wody. Zmienia Twój wygląd. Ale często o tym zapominam, bo wolę wino! Drugi to uśmiech. Ponieważ każdy jest ładniejszy, kiedy się uśmiecha.

Nie cierpię masaży. Mama jest nauczycielką jogi. Zaczęłam więc w wieku siedmiu lat. Teraz pracuję z trenerem i uwielbiam biegać. Kiedy podróżuję, trenuję w swoim pokoju hotelowym.

- mówiła.

Która z tych zasad przypadła Wam do gustu najbardziej?

NAJNOWSZE