Archie ma terapeutów? Meghan i Harry chcą, by rozwijał się w ponadprzeciętnym tempie!

2021-01-23 14:00 RD
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

O tym, że znani i lubiani na całym świecie celebryci nadzwyczaj dbają o swoje dzieci wiadomo nie od dzisiaj. Jednak informacja, która pojawiła się w mediach ostatnio, wiele osób wprawiło w konkretny stan szoku. Podobno syn Meghan i Harry’ego ma terapeutów. Wszystko po to, by rozwijał się w ponadprzeciętnym tempie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Przyjście na świat dziecka dla większości to najpiękniejszy moment w życiu. Większość rodziców chce, by dziecko czuło się jak najlepiej i jak najlepiej się rozwijało. Celebryci bardzo często chwalą się różnymi sposobami na wychowanie dzieci. Co prawda Meghan i Harry nie pochwalili się tym oficjalnie, ale informacje z ich życia na bieżąco zdradzają informatorzy dziennikarzy. I tak dowiedzieliśmy się ostatnio, że Archie ma sztab terapeutów. 

ESKA XD #014

Pomysłodawczynią wizyt terapeutów była podobno Meghan. 

Zaangażowała już nianie i specjalistów od żywienia, ale teraz pracuje z nim także zespół ekspertów behawioralnych - od terapeutów zajęciowych po fizjoterapeutów, a nawet logopeda. Wszystko po to, by mieć pewność, że rozwija się w ponadprzeciętnym tempie

mówi źródło dziennikarzy New Idea. Podobno Harry początkowo był sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ale gdy zobaczył pierwsze efekty, bardzo szybko zmienił zdanie. 

NAJNOWSZE