Meghan Markle też spisze swoje wspomnienia? Sussexowie moga iść w ślady Obamów

2021-07-22 21:50 kp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: Malala Fund/Ferrari Press/East News

Informacja o książce ze wspomnieniami napisanej przez księcia Harry'ego zelektryzowała media na całym świecie i wywołała poruszenie na dworze królewskim. Zaplanowana na 2022 rok premiera publikacji wcale może nie być jednak końcem wydawnictw od Sussexów. Czy Meghan Markle też wyda własną książkę? Zdaniem specjalistów to bardzo prawdopodobne!

Po odejściu z brytyjskiej monarchii Meghan Markle i książę Harry nie próżnują. Para książąt zdążyła już zadbać o swoją przyszłość, podpisując lukratywne kontrakty m.in. ze Spotify i Netflixem. Sam książę Harry stworzył też z Oprah Winfrey dokument The Me You Can't See, a teraz zapowiedział wydanie książki ze wspomnieniami. Wydaje się, że obecnie to on jest znacznie aktywniejszy od zajmującej się małą córeczką Meghan Markle.

Przypomnijmy, że książę Harry zapowiedział na 2022 rok premierę jego książki ze wspomnieniami z dzieciństwa i dorosłości na dworze oraz życia u boku Meghan Markle. Harry zapowiedział, że pozycję napisał nie jako "książę", ale jako "człowiek", którym stał się w ostatnich latach. Komentatorzy nie mają wątpliwości, że pozycja nie pozwoli spać spokojnie brytyjskiej monarchii, obawiającej się kolejnych rewelacji, które za sprawą ex-royalsa ujrzą światło dzienne.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Meghan Markle wyda wspomnienia?

Już dziś specjaliści zastanawiają się, czy Meghan Markle nie pójdzie w ślady księcia Harry'ego i nie wyda własnej książki ze wspomnieniami. Byłby to podobny krok, jaki po zakończeniu prezydentury uczynili Barack i Michelle Obama - oni również wydali dwie osobne biografie. Sussexowie zresztą w wielu swoich projektach idą w ślady Obamów, wystarczy wspomnieć ich kontrakt z Netflixem.

Myślę, że świat jest bardzo zainteresowany ich historią, więc myślę, że może zaistnieć pamiętnik Meghan, ale podejrzewam, że wiele historii Harry'ego będzie zawierało historię Meghan, są ze sobą splecione. Meghan ma świetną historię do opowiedzenia. Jest oczywiście bardzo popularną aktorką za sprawą Suits i jest kochana przez wielu ludzi na całym świecie. Jestem pewien, że powstałby fascynujący pamiętnik Meghan.

- stwierdził w rozmowie z amerykańskim Newsweekiem Jonathan Shalit. Profesor przyznał przy tym, że naśladowanie byłej pary prezydenckiej to dla Meghan i Harry'ego dobry krok.

Obamowie byliby bardzo dobrymi ludźmi, od których można by skorzystać z porad, wyznaczyli wzorcowe standardy na całym świecie. Tak więc, jeśli Obamowie doradzają im, myślę, że otrzymują porady od bardzo mądrych ludzi.

- dodał.

Myślicie, że doczekamy się wspomnień Meghan Markle?

NAJNOWSZE