Dlaczego Meghan Markle nie przyleciała z Harrym na pogrzeb Filipa? Oto oficjalny powód

2021-04-13 9:52 mm
Meghan Markle i książę Harry
Autor: TOLGA AKMEN/AFP/East News

Pogrzeb księcia Filipa coraz bliżej. Mąż królowej Elżbiety II zostanie pochowany już w najbliższą sobotę. Do Londynu przyleciał już książę Harry, ale jego żona i syn zostali w Stanach Zjednoczonych. Wiadomo już, że Meghan Markle nie pojawi się na pogrzebie dziadka swojego męża. Wiele osób uważa to za brak szacunku i nie wszyscy wierzą w oficjalny powód takiej decyzji.

Już w sobotę 17 kwietnia o godzinie 15:00 odbędzie się pogrzeb księcia Filipa. Mąż Elżbiety II zmarł w poniedziałek wielkanocny. Miał 99 lat.

Pogrzeb księcia Filipa uświetni swoją obecnością prawie cała bliższa i dalsza brytyjska rodzina królewska. PRAWIE cała, bo na uroczystości pogrzebowej męża królowej Anglii zabraknie żony wnuka Filipa. Wiadomo już, że Meghan Markle zrezygnowała z wylotu na Wyspy.

Dlaczego Meghan Markle nie poleciała na pogrzeb księcia Filipa?

Część osób uważa, że nieobecność Meghan na pogrzebie księcia Filipa jest z jej strony kolejnym nietaktem. W sieci nie brakuje głosów, że chociaż w ten sposób żona Harry'ego mogła wyrazić szacunek dla zmarłego seniora rodu.

Media przypominają, że słynny wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey odbył się, kiedy Filip zmagał się z chorobą. Sussexowie nie zdecydowali się przełożyć emisji rozmowy mimo licznych apeli. Część osób do dziś oskarża Meghan i jej męża o przyczynienie się do szybszej śmierci męża Elżbiety II.

Tymczasem oficjalny powód, dla którego Meghan Markle nie pojawi się na pogrzebie księcia Filipa, nie ma nic wspólnego z jej konfliktem z rodziną królewską.

Jak donoszą media zza oceanu, żona Harry'ego chciała wybrać się na uroczystość, jednak zabronił jej tego lekarz. Chodzi oczywiście o ciążę.

Meghan i Harry wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Przypomnijmy, że żona Harry'ego latem ubiegłego roku poroniła. Po tamtej utracie ciąży sprzed Sussexowie obawiają się, że historia może się powtórzyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Ciążowe stylizacje Meghan Markle. Która najlepsza?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE