Meghan Markle jest W DRUGIEJ CIĄŻY? "Powiedziała kilku najbliższym kumpelom"!

2020-07-06 21:40 nk
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Choć Meghan Markle i książę Harry właśnie zaczęli w USA wymarzoną karierę zawodową i życie na własny rachunek, jeden z amerykańskich tabloidów donosi, że księżna Sussex spodziewa się drugiego dziecka! W którym miesiącu ciąży jest Meghan? Czy płeć maleństwa jest już znana? No i czy królowa JUŻ WIE?

Meghan Markle i książę Harry nie małą łatwego życia jako para. Od kiedy są małżeństwem brytyjska rodzina królewska i opinia publiczna cały czas nakładały na nich sporą presję, a rodzime media nie miały litości dla nowej księżnej Sussex. Jak się niedawno okazało, Meghan nie miała nawet prawa do bronienia się przed pomówieniami. To było dla niej szczególnie trudne, kiedy była w ciąży i czuła się bezbronna.

Z początkiem kwietnia 2020 Meghan i Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, by rozpocząć życie na własny rachunek ,z dala od blasku fleszy. Ta zmiana również nie była łatwa - przeprowadzka zbiegła się w czasie z pandemią koronawirusa, przez co świeżo uwolnieni spod wpływu królowej zakochani musieli zamknąć się na kolejne miesiące w nowym domu w Los Angeles.

W końcu jednak nadeszło odmrożenie gospodarki i życia publicznego, a Sussexowie w końcu znaleźli sobie pracę - całkiem zresztą "nieźle" płatną...

Meghan Markle w drugiej ciąży?

Amerykański magazyn Life&Style donosi, że Meghan Markle najprawdopodobniej spodziewa się drugiego dziecka.

Są szepty, że Meghan spodziewa się dziecka i to jest jeden z powodów, dla których ostatnio nie jest za często widywana poza domem. Prywatnie powiedziała ponoć kilku bliskim kumpelom.

- mówi anonimowy informator, cytowany przez pismo.

Periodyk wyjaśnia, że druga ciąża Meghan Markle to dla niej cudowna odskocznia od całej nagonki ze strony brytyjskich mediów. Sussexowie podobno już "rozmawiają o imionach dla dziecka", choć jego płeć nie jest jeszcze znana. Żona księcia Harry'ego jest bowiem ponoć w 4. miesiącu.

Na razie wiadomo tyle, że Meghan Markle ma dziwne zachcianki ciążowe i stara się więcej odpoczywać.

Jeśli wierzyć doniesieniom, Sussexowie powiedzieli już o drugiej ciąży królowej Elżbiecie II, a także mamie Meghan, Dorii Ragland, która ma wprowadzić się do ich domu, by pomóc przy maleństwie (tak samo, jak robiła to, kiedy na świat przyszedł Archie).

Najciekawsze jest to, że królowa o ciąży żony wnuka dowiedziała się ponoć w 1. urodziny małego Archiego, czyli 6 maja. To oznaczałoby, że Meghan była wówczas dopiero w 2. miesiącu, czyli zapewne sama dopiero dowiedziała się o swoim stanie.

Wierzycie, że książę Harry zostanie po raz drugi tatą? Teraz, kiedy oboje z Meghan dopiero co dostali nową pracę??

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE