Meghan Markle i książę Harry: ILE ZAROBIĄ na przemawianiu? NIE UWIERZYCIE!

2020-06-30 17:52 nk
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jak Wam donosiliśmy, po wielu miesiącach koronawirusowej posuchy książę Harry i Meghan Markle znaleźli w końcu pracę w Los Angeles. Para nawiązała współpracę z jedną z prestiżowych agencji i ma wygłaszać przemówienia. Ile na tym zarobią? Te kwoty są wprost nie do uwierzenia!

Meghan Markle i Książę Harry wybrali sobie najgorszy możliwy moment na przeprowadzkę do Los Angeles. Para wpakowała się w sam szczyt pandemii nowego koronawirusa, która Stany Zjednoczone zaatakowała ze szczególną siłą. W efekcie zaraz po znalezieniu wymarzonego domu Sussexowie musieli zamknąć się w nim na kilka miesięcy. O znalezieniu wymarzonej pracy oczywiście nie było wtedy mowy.

Ale w końcu sytuacja na rynku pracy zaczęła się poprawiać.

Meghan i Harry będą zarabiać krocie!

Jak Wam pisaliśmy, Meghan Markle i książę Harry w końcu dostali pracę w Los Angeles. I to nie byle jaką! Sussexowie mają prowadzić wykłady i przemowy dla korporacji.

Meghan i Harry podpisali kontrakt z prestiżową Harry Walker Agency, która współpracuje także m.in. z Barackiem i Michelle Obamami, Billem i Hillary Clintonami oraz Oprah Winfrey.

Dotąd trwały spekulacje na temat tego, ile książęca para mogłaby zarabiać na takich przemówieniach. Mówiło się nawet o kwotach siedmiocyfrowych. Dziś wszystko jest jasne...

Jak podaje amerykański serwis Page Six, Harry i Meghan faktycznie będą dostawać za swoje wykłady na tematy społecznie ważne okrągły milion dolarów!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE