Meghan Markle i książę Harry: Imię ich psa było tajemnicą. Poznaliśmy je! Co oznacza?

2020-08-03 19:46 nk
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle adoptowali czarnego labradora latem 2018 roku, krótko po swoim ślubie. Dotąd para nie zdecydowała się ujawnić imienia pieska. W końcu dowiedzieliśmy się, jak wabi się czworonóg. I poznaliśmy wyjątkowe znaczenie jego imienia...

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest owiany wieloma tajemnicami. Zakochani bardzo pilnują, by zbyt wiele szczegółów na ich temat nie przedostawało się do prasy. To jeden z powodów, dla których wokół Meghan i Harry'ego narosło tak wiele plotek i kontrowersji.

Jedną z niewyjaśnionych dotąd tajemnic jest... imię psa, którego para adoptowała latem 2018 roku, krótko po swoim ślubie. Małżonkowie żartowali nawet między sobą, że ludzie stale źle rozumieją imię ich czarnego labradora. Nigdy dotąd jednak nie zdradzili, jak czworonóg się wabi...

Jak (i dlaczego tak) wabi się labrador Sussexów?

Tajemnica imienia labradora została ujawniona w książce na temat Sussexów, Finding Freedom, która właśnie doczekała się premiery - tej samej, w której dziennikarze Omid Scobie i Carolyn Durand ujawnili dość niepokojące fakty na temat tego, jak rodzina królewska traktowała Meghan Markle jeszcze na długo przed jej ślubem z księciem Harrym.

Autorzy książki zdradzili, że pies Meghan i Harry'ego wabi się Pula. To imię ma swoje specjalne znaczenie. Pula to oficjalna waluta Botswany - kraju w Afryce, do którego Harry zabrał Meghan zaraz na początku związku.

Pula to w języku tswana "deszcz". Choć deszcze w Botswanie są bardzo dużym zagrożeniem, uważa się je za wielkie bogosławieństwo.

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE