Nie tylko Meghan Markle i Chrissy Teigen. Te znane gwiazdy także straciły dziecko

2020-11-28 23:51 mm
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Wraz z końcem listopada Meghan Markle postanowiła podzielić się ze światem osobistą tragedią, którą przeżyła wraz ze swoim mężem zaledwie 4 miesiące wcześniej. Okazuje się, że Meghan i Harry spodziewali się drugiego dziecka, jednak w lipcu księżna Sussexu straciła ciążę. Trauma związana z poronieniem bardzo często pozostaje na długo w pamięci rodziców, ale Meghan uznała, że nawet o tak przykrych przeżyciach warto rozmawiać głośno. Na podobny krok zdecydowało się wcześniej także kilka innych znanych kobiet...

Meghan Markle opowiedziała o swoim poronieniu na łamach dziennika New York Times, który specjalnie dla niej przygotował specjalną stronę swojego internetowego wydania.

W obszernym artykule Meghan osobiście opowiedziała, co czuła, kiedy zorientowała się, że prawdopodobnie traci dziecko.

Księżna wyznała, że upublicznienie tej wiadomości stało się dla niej sposobem na ukojenie bólu po poronieniu.

Po zmianie pieluch poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z synem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje. Radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak.

Wiedziałem, ściskając moje pierworodne dziecko, że tracę drugie.

Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Poczułam wilgotność jego dłoni i pocałowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Wpatrując się w zimne, białe ściany, moje oczy zaszkliły się

- relacjonowała w szczegółach żona księcia Harry'ego.

Jej bolesne, ale bardzo szczere wyznanie poruszyło wiele kobiet na całym świecie - w tym także kilka znanych gwiazd, które pospieszyły ze wsparciem.

Ale Meghan Markle to jedna z wielu podziwianych kobiet, które w ostatnim czasie poroniły i nie bały się o tym mówić publicznie. Poniżej znajdziecie najbardziej znane gwiazdy, które w publicznie opowiedziały o tragedii związanej ze stratą ciąży.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE