Meghan Markle poroniła. Chrissy Teigen i inne gwiazdy wspierają księżną

2020-11-26 12:20 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie w swoim ostatnim artykule w New York Times. Księżna, która od prawie roku mieszka z księciem Harrym za oceanem, w lipcu poroniła drugą ciążę. Para wcześniej nie opowiadała o tym, że spodziewała się drugiego dziecka. Po tej stracie Meghan może liczyć na wsparcie fanów i gwiazd.

Jednym z powodów, dla których Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na odejście z monarchii i wyprowadzkę za ocean, był brak prywatności w rodzinie królewskiej. Meghan i Harry przez długi czas cierpieli z powodu zbytniego zainteresowania mediów, bezlitosnych dla nich w wielu sytuacjach.

Teraz Sussexowie dzielą się ze światem wydarzeniami ze swojego życia na własnych zasadach. Para bardzo ceni sobie prywatność i w codziennym życiu nie epatuje nią w mediach. Wobec tak tragicznego przeżycia, jakiego doświadczyli kilka miesięcy temu, postanowili być jednak otwarci. Meghan Markle postanowiła opowiedzieć o poronieniu, by wesprzeć w ten sposób inne kobiety, które mają za sobą utratę ciąży.

Gwiazdy wspierają Meghan Markle

To był lipcowy poranek, który zaczął się zwyczajnie, jak każdy inny dzień: Śniadanie, jedzenie dla psów, zażycie witamin, znalezienie zagubionej skarpetki. Podniesienie z podłogi kredki, związanie włosów w kitkę zanim wyciągnę synka z kołyski. 

Po zmianie pieluch poczułem ostry skurcz. Upadłam na podłogę z synem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje. Radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak.

Wiedziałam, ściskając moje pierworodne dziecko, że tracę drugie.

- pisała Meghan Markle w New York Times.

>> Meghan Markle PORONIŁA! Żona księcia Harry'ego była w drugiej ciąży i straciła dziecko

ESKA XD EXTRA

Po tak osobistym wyznaniu Meghan Markle dostała słowa wsparcia od fanów i innych gwiazd. Swoje współczucie wyraził chociażby wujek księcia Harry'ego, młodszy brat księżnej Diany, Charles Spencer.

Nie mogę sobie wyobrazić agonii jakiejkolwiek pary, która straciła dziecko w ten sposób i jest to bardzo, bardzo smutne. Wszystkie myśli są z nimi dzisiaj.

- powiedział.

Monica Lewinsky zauważyła natomiast, że "dzielenie się publicznie swoim bólem może nie pomóc tobie, ale pomaga innym".

Po stronie Meghan Markle opowiedziała się też Chrissy Teigen, która broniła księżnej w sieci, gdy ta została zaatakowana przez jednego z internautów. Hejter uznał bowiem, że osobiste wyznanie Meghan to jej sposób na wypromowanie się. Ten komentarz rozwścieczył modelkę, która również straciła ciążę dwa miesiące temu.

Nagroda za dzisiejszą totalnie g*** wypowiedź trafia do [nazwa użytkownika]. Gratulacje, g***!

- napisała, po czym usunęła tweet i dodała:

Przepraszam, zapominam, że próbuję być bardziej miła.

NAJNOWSZE