Meghan Markle była zazdrosna o Kate? Samantha Markle zdradza "prawdziwy powód" Megxitu

2020-02-18 13:22 mw
Meghan Markle i Kate Middleton
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Przyrodnia siostra Meghan Markle nie przestaje atakować księżnej w mediach. Tym razem Samantha Markle zdradziła prasie, jakim był "prawdziwy powód" odcięcia się Harry'ego i jego żony od brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej zdaniem Meghan Markle jest chorobliwie zazdrosna o Kate Middleton! To właśnie kompleksy na punkcie szwagierki miały być bezpośrednim powodem wyprowadzki książęcej pary do Kanady!

Meghan Markle i Kate Middleton nigdy nie zostały przyjaciółkami - według niektórych doniesień od osób z otoczenia rodziny królewskiej, stosunki obu pań były, delikatnie mówiąc, chłodne od samego początku obecności Meghan na królewskim dworze.

Ale czy ktoś mógł podejrzewać, że to właśnie Kate Middleton była najważniejszym powodem wyprowadzki Meghan i Harry'ego do Kanady?

Tak właśnie twierdzi Samantha Markle, przyrodnia siostra Meghan. Jej zdaniem księżna Sussexu była zazdrosna o żonę Williama.

KOLEJNE REWELACJE SIOSTRY MEGHAN MARKLE

Samantha Markle nie pierwszy raz publicznie wypowiada się na temat swojej słynnej przyrodniej siostry.

Oczywiście, podobnie jak we wszystkich dotychczasowych wywiadach, nie marnuje przy tym okazji do skrytykowania księżnej. Tym razem Samantha Markle opowiedziała o tym, jak bardzo Meghan była zazdrosna o swoją szwagierkę.

Zdaniem przyrodniej siostry Meghan Markle księżna Sussexu nieprzypadkowo wybrała moment poinformowania, że wraz z mężem odchodzi od rodziny królewskiej. Według Samanthy Meghan chciała w ten sposób odsunąć na drugi plan styczniowe urodziny Kate.

Faktycznie - Harry i Meghan ogłosili oficjalnie decyzję o odejściu z dworu 8 stycznia. Księżna Cambridge obchodzi urodziny 9 stycznia... Przypadek?

To smutne, że zrobiła to na urodziny Kate. Wierzę, że to przez zazdrość o piękną Kate

- powiedziała Samantha Markle w rozmowie z brytyjskim Daily Star Online.

Ciekawe, jakie jeszcze rewelacje usłyszymy z ust przyrodniej siostry Meghan Markle. I czy tak naprawdę to właśnie Samantha i jej wyznania dla brytyjskich tabloidów nie przyczyniły się najbardziej do decyzji Sussexów.

NAJNOWSZE