Meghan i Harry ŻEGNAJĄ SIĘ z Instagramem! "Nie zobaczycie nas tu, ale praca trwa"

2020-03-30 22:33 nk
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że odchodzą z Instagrama! Para opublikowała długi post pożegnalny, w którym dość pokrętnie wyjaśnia powody swojej decyzji. Czy Sussexowie zamierzają wrócić na swój profil? Czy już na zawsze porzucają 11,3 mln swoich fanów?

Meghan Markle i książę Harry od dawna przygotowują się do swojego oficjalnego odejścia z grona pracujących członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Para teoretycznie rozpoczyna swój roczny urlop 1 kwietnia 2020, ale w praktyce już od kilku dni przebywa w Los Angeles, gdzie mieszka matka księżnej Sussexu, Doria Ragland.

Meghan i Harry odchodzą z Instagrama!

Jako, że Meghan i Harry stają się teraz głównie osobami prywatnymi, ich życie mocno się zmienia, do czego para musi się przygotować i psychicznie, i fizycznie. Zmieni się bowiem nie tylko tryb życia pary, ale także wiele aspektów ich aktywności - także tej internetowej.

Jak Wam pisaliśmy, księżna Sussexu wraca na przykład do pisania swojego bloga!

Niestety - coś za coś. Para właśnie obwieściła na Instagramie, że znika ze swojego oficjalnego profilu!

Jak wszyscy czujemy, świat w tym momencie zdaje się być wyjątkowo wrażliwy. Jednak jesteśmy pewni, że każda istota ludzka ma potencjał i okazję, by coś zmienić - jak widać teraz na całym świecie, w naszych rodzinach, naszych społecznościach i u tych na pierwszej linii - razem możemy unieść się wzajemnie, by zrozumieć pełnię tej obietnicy.

Co jest teraz najważniejsze, to zdrowie i dobrobyt każdego na całym świecie oraz znalezienie rozwiązań wielu problemów, które pojawiły się jako rezultat tej pandemii.

Ponieważ wszyscy znajdujemy rolę, jaką mamy odegrać w tej globalnej przemianie i zmianie nawyków, skupiamy się na tym nowym rozdziale i rozumiemy, jak możemy najlepiej się przysłużyć.

Choć możecie nas tu nie widzieć, praca trwa.

Dziękujemy tej społeczności - za wsparcie, inspirację i wspólne poświęcenie dobru na świecie. Czekamy z niecierpliwością na ponownie połączenie się z wami wkrótce. Byliście świetni!

Do tego czasu, prosimy, dbajcie dobrze o siebie samych i o siebie nawzajem.

- napisali Harry i Meghan na Instagramie.

Domyślamy się, że powrót na Instagram poczeka, aż Meghan i Harry nacieszą się wolnością i wrócą na łono rodziny królewskiej.

Będziecie tęsknić?

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE