Meghan i Harry pominięci przez królową! Elżbieta II wyrzuca ich z rodziny królewskiej?

2019-12-25 10:09 mw
Królowa Elżbieta II
Autor: pool PA/Associated Press/East News

Decyzja Meghan i Harry'ego o spędzeniu świąt Bożego Narodzenia w Kanadzie od początku nie podobała się królowej Elżbiecie II. Okazuje się jednak, że głowa brytyjskiej rodziny królewskiej przyjęła ją znacznie gorzej, niż myślano! Niewykluczone, że dla Elżbiety II świąteczny wyjazd wnuka i jego żony był wielkim ciosem, a dla nich samych może okazać się gwoździem do trumny! Czy królowa Elżbieta II na dobre skreśliła Harry'ego i Meghan?

Czy królowa Elżbieta II wyrzuci księcia Harry'ego i księżną Meghan z rodziny królewskiej? Pytanie to pojawia się w mediach już od dawna, ale po świątecznej przemowie królowej nikt już nie ma wątpliwości, że Meghan i Harry w pewnym stopniu JUŻ znaleźli się poza rodziną!

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia publiczna brytyjska telewizja BBC tradycyjnie emituje przemowę królowej Elżbiety II. W tym roku jest to jednak wyjątkowo mało radosne wydarzenie. W wigilię Bożego Narodzenia do sieci przedostały się kadry z nagranej wcześniej przemowy królowej. Uwagę komentatorów zwróciły ustawione na biurku królowej zdjęcia rodzinne. Brakuje wśród nich fotografii Meghan, Harry'ego i małego Archiego!

Zdjęcia rodziny królewskiej na biurku Elżbiety II
Autor: pool PA/Associated Press/East News

GDZIE SIĘ PODZIALI MEGHAN I HARRY?

Nie jest tajemnicą, że decyzja Meghan i Harry'ego o spędzeniu świąt Bożego Narodzenia w Kanadzie, z matką Meghan, od samego początku nie przypadła do gustu babci księcia. O tym, że królowa Elżbieta II poczuła się urażona wyjazdem wnuka i jego rodziny, świadczyć może jej symboliczny gest podczas świątecznego orędzia. 

Wśród fotografii, które stoją na biurku królowej, brakuje zdjęcia Meghan i Harry'ego! W centralnym punkcie jest za to umieszczona fotografia Williama i Kate oraz ich gromadki. Warto dodać, że jest to NAJWIĘKSZE spośród czterech postawionych na biurku królowej zdjęć.

Zdaniem wielu komentujących, jest to bardzo wyraźny sygnał. Niektórzy wyciągają nawet daleko idące wnioski, że królowa może całkowicie usunąć Harry'ego i Meghan z rodziny królewskiej!

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że mijający rok nie był dla Meghan i Harry'ego łatwy. Radość z narodzin synka przyćmiły problemy z brytyjskimi tabloidami, nieustannie rozgrzebującymi problemy rodzinne Meghan Markle. Według wielu przecieków z brytyjskiego dworu, książęta Sussexu nie do końca dogadują się też z resztą rodziny, a zwłaszcza z Williamem i Kate. To właśnie przez nich Meghan i Harry mieli wyprowadzić się z pałacu.

Jakie zmiany przyniesie nadchodzący 2020 rok? Wiele osób twierdzi, że może być dla brytyjskiej rodziny królewskiej przełomowy. Pytanie tylko, jaką rolę odegrają w tych zmianach Meghan i Harry...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE