Książę Harry i księżna Meghan Markle wygrywają Boże Narodzenie 2019 TĄ KARTKĄ z Archiem!

2019-12-24 11:19 nk
Książę Harry, księżna Meghan Markle i Archie
Autor: www.instagram.com/windsor.royal.family

Księżna Meghan Markle i książę Harry w tym roku zaprezentowali światu ekologiczną e-kartkę ze swoim rodzinnym zdjęciem. Ta z pewnością spodoba się fanom pary - na pierwszym planie widzimy ich synka! 7-miesięczny Archie Harrison Mountbatten-Windsor przesyła internautom buziaczka! Wygląda przerozkosznie!

Meghan Markle i książę Harry to jedna z tych par, które wzbudzają w Wielkiej Brytanii (i nie tylko) największe emocje. Zwłaszcza teraz, kiedy para zdecydowała się spędzić święta Bożego Narodzenia nie u boku królowej Elżbiety II, tylko w Kanadzie.

Wygląda jednak na to, że królowa nie jest na nich tak zła, jak można by pomyśleć. A przynajmniej nie chce dać tego po sobie poznać...

Sussexowie na rodzinnej kartce świątecznej

Właśnie na oficjalnym Instagramie Rodziny Królewskiej ukazała się bożonarodzeniowa kartka książąt Sussex. Ta jest przeurocza, a jej największą gwiazdą jest 7-miesięczny Archie! Zdjęcie zrobiła amerykańska aktorka, Janina Gavankar.

Wesołych świąt od Susseksów! Książę i księżna Sussex zdecydowali się przyjazną środowisku e-kartkę, dzieląc się nowym portretem rodzinnym z przyjaciółmi, rodziną, kolegami i organizacjami charytatywnymi (z tymi pod swoim patronatem włącznie).

- brzmi opis kartki na Instagramie brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętych Meghan i Harry'ego w tle, a na pierwszym planie 7-miesięczny Archie robi dzióbek, jakby wysyłał internautom buziaka!

NAJNOWSZE