Meghan i Harry kosztowali podatników 44 miliony funtów? To wyliczenia ważnego polityka!

2020-05-23 17:00 DR
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Mimo tego, że Meghan i Harry nie pełnią już swoich obowiązków w rodzinie królewskiej, co chwilę pojawiają się nowe informacje dotyczące tego, ile kosztowało ich utrzymanie. Teraz głos w sprawie zabrał ważny brytyjski polityk. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Gdy w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Meghan i Harry chcą odejść z rodziny królewskiej, wiele osób nie było w stanie w to uwierzyć. Ostatecznie jednak informacje te okazały się prawdą. Meghan i Harry już od jakiegoś czasu nie mieszkają nawet w Wielkiej Brytanii. Zdaniem informatorów brytyjskich mediów, małżeństwo nie mogło poradzić sobie z tym, że każdy ich krok był obserwowany i szeroko komentowany na całym świecie. Przeprowadzili się oni do słonecznego Beverly Hills, gdzie nie mają tak naprawdę żadnych obowiązków.

Dla Brytyjczyków to wręcz policzek, który spowodował, że wiele osób postanowiło zajrzeć do kieszeni rodziny królewskiej. Wiele osób chce się dowiedzieć, ile kosztowało utrzymanie Meghan i Harry’ego. A że rodzina królewska utrzymywana jest z pieniędzy podatników, utrzymuje ich tak naprawdę każdy mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał były minister, Norman Baker.

Oceniam, że od ślubu do 31 marca tego roku, Brytyjscy podatnicy wydali ponad 44 miliony funtów by zapewnić Harry'emu i Meghan, jak się okazuje, wszystko, czego zapragną

pisze na łamach „Daily Mail” były minister, Norman Baker.

Polityk dodał, że faktyczne koszty mogą być jeszcze wyższe. Najdroższe – według wyliczeń Bakera – mogło być zatrudnienie wyspecjalizowanie ochrony. Miało to kosztować około 7 milionów funtów. Wskazuje on również na drogi remont posiadłości Frogmore Cottage, który pochłonął 2 miliony funtów.

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE