Megan Fox znowu bez obrączki, ale z dumą prezentuje "rodzinne nazwisko" GREEN! WIDEO

2020-05-21 21:31 nk
Megan Fox i Brian Austin Green
Autor: Splash/EAST NEWS, www.instagram.com/colinwayne1

Zaledwie dobę po tym, jak Brian Austin Green potwierdził rozstanie z Megan Fox, aktorka pochwaliła się przed kamerą ozdobą domową z jego nazwiskiem, które określiła jako swoje "nazwisko rodzinne". W nagraniu gwiazda ponownie nie ma na palcu obrączki. Wysyła sprzeczne sygnały? A może sama nie wie, czego chce?

Megan Fox i Brian Austin Green nigdy nie należeli do najbardziej zgodnych zdecydowanych związków. Przez lata wielokrotnie rozstawali się i schodzili. Ich 10-letnie małżeństwo już kilka razy miało się skończyć, jednak aktorom udawało się dojść do porozumienia. W końcu mają razem dwoje dzieci, więc jest o co walczyć.

Niestety, Fox i Green po raz kolejny się poddali i postanowili się rozstać, co Brian już kilkukrotnie zdążył skomentować w sieci.

Megan Fox przywiązana do nazwiska bardziej, niż do męża?

Brian Austin Green wyjawił ostatnio, że jego małżeństwo z Megan Fox zaczęło psuć się już pod koniec ubiegłego roku, kiedy aktorka wróciła do domu po pięciu tygodniach pracy na planie filmowym za granicą. Małżonkowie zaczęli oddalać się od siebie, bo ona - jak ponoć wytłumaczyła mężowi - zrozumiała, że czuje się lepiej ze sobą, kiedy jest sama.

Teraz jednak Megan wysyła sprzeczne sygnały! Gwiazda Transformers wzięła udział w wideoczacie na żywo z dekoratorem wnętrz Colin Wayne. Fox pokazywała mu różne ozdoby z metaloplastyki, jakie posiada w domu. Pochwaliła się m.in. drzewkiem z wyciętym nazwiskiem GREEN, które nazwała swoim "nazwiskiem rodzinnym".

Warto jednak przy tym zaznaczyć, że Megan Fox w czasie rozmowy nie miała na palcu obrączki ślubnej.

Myślicie, że wciąż nie wie, czy chce ostatecznie rozstać się z mężem, czy nie?

NAJNOWSZE