Brian Austin Green komentuje rozstanie z Megan Fox! ZNUDZIŁ SIĘ seksowną żoną?

2020-05-18 18:00 nk
Brian Austin Green
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Po tym, jak Megan Fox była widziana w samochodzie z Machine Gun Kellym, Brian Austin Green w końcu postanowił skomentować sytuację w swoim związku - tak przynajmniej wywnioskowali fani z jego - dość zawiłego - wywodu o... motylach! Czy były gwiazdor Beverly Hills 90210 znudził się seksowną żoną?!

Czy po kilkunastu latach związku, 10 latach małżeństwa i doczekaniu się trzech synów Megan Fox i Brian Austin Green nie są już razem?! Wszystko na to wskazuje!

Plotki o kolejnym rozstaniu pary pojawiły się po tym, jak gwiazda Transformers pokazała się bez obrączki. Potem serialowy David z Beverly Hills 90210 był widziany w obrączce, więc wielu fanów odetchnęło z ulgą.

Niestety, ostatnio Megan Fox była widziana w aucie z innym meżczyzną, Machine Gun Kellym. Para zachowywała się przy sobie bardziej, niż swobodnie...

Brian Austin Green komentuje rozstanie?

Megan i Brian dotąd nie komentowali sytuacji w swoim związku. Wszystko wskazuje jednak na to, że Green postanowił w końcu przerwać milczenie. Bo jego wpis o motylach trudno uznać za przypadek...

W końcu motyle nudzą się zbyt długim siedzeniem na kwiecie. Zaczynają czuć się stłamszone. To wielki świat, a one chcą go doświadczać.

- napisał na Instagramie Brian Austin Green, załączając zdjęcie motyla.

Czy mamy rozumieć, że ktoś mógł znudzić się patrzeniem na MEGAN FOX???

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE