Megan Fox wciąż rozpala do czerwoności! Oto jej gorące zdjęcia z Instagrama

2021-05-30 7:38

Choć lata największej kariery Megan Fox już minęły, fani showbiznesu wciąż nie zapominają o seksownej aktorce. A ona wie, jak zadbać, by wrócić na pierwsze strony serwisów plotkarskich. Po ostatnim występie Megan Fox w MEGA dekolcie na gali Billboard Music Awards zdjęcia dziewczyny Machine Gun Kelly'ego obiegły świat. Czas przypomnieć, że to niejedyna okazja, by oglądać jej sexy ujęcia!

Wydaje się, że u boku nowego ukochanego Megan Fox wróciła do czasów, w których o jej urodzie i skąpych kreacjach regularnie rozpisywały się media. Odkąd aktorka związała się z Machine Gun Kellym, często pozwala sobie na wyzywające zdjęcia z ukochanym, a na ostatniej gali Billboard Music Awards z poprzedniego weekendu dosłownie została gwiazdą wieczoru za sprawą swojej bardzo odważnej i wydekoltowanej kreacji.

Oczywiście fani Megan Fox pamiętają, że swego czasu aktorka była znana ze skłonności do prowokacyjnych strojów, jednak mało kto mógłby mieć jej to za złe, biorąc pod uwagę jej niezwykłą urodę. Dziś Megan Fox ma 35 lat i choć złośliwi twierdzą, że piękno zawdzięcza nie tylko naturze, wciąż zachwyca.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Seksowna Megan Fox

Dla tych, którzy po ostatnim wyjściu Megan Fox na gali Billboard Music Awards 2021 stęsknili się za seksowną aktorką, przygotowaliśmy galerię jej najbardziej gorących zdjęć z Instagrama. Choć gwiazda nie zagląda na co dzień do mediów społecznościowych, na jej profilu można znaleźć kilka perełek, takich jak kampania bielizny z 2018 roku.

Zobaczcie sami!