Megan Fox na gali Billboard Music Awards 2021

i

Autor: Backgrid/East News

Machine Gun Kelly zabrał Megan Fox na BMA. Przesadziła "trochę" z dekoltem?

2021-05-24 9:40

Megan Fox skradła show na gali Billboard Music Awards 2021. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie u boku swojego chłopaka. Machine Gun Kelly wygrał statuetki BMA w dwóch ważnych kategoriach, ale obiektywy fotoreporterów wycelowane były raczej w stronę jego ukochanej. A dokładniej: w jej dekolt!

Za nami gala Billboard Music Awards 2021. Największą jej gwiazdą jest bez wątpienia The Weeknd, który chyba z wielkim trudem zabrał się do domu z dziesięcioma (!) statuetkami BMA. Ale zaraz za nim na czołówki amerykańskich serwisów przebija się Machine Gun Kelly. A właściwie jego dziewczyna... To Megan Fox skradła tegoroczne show, a wszystko przez mega wyzywający dekolt!

Megan Fox pomyliła imprezy?

Gala BMA 2021 to jedna z pierwszych dużych imprez, które od wybuchu pandemii mogły odbyć się z udziałem największych gwiazd na żywo. W Microsoft Theater w Los Angeles zjawiła się cała armia znanych artystów, którzy jak za dawnych czasów chętnie ustawiali się na ściankach, pozując fotoreporterom. 

Na Billboard Music Awards 2021 pojawił się też Machine Gun Kelly. Choć jest raczej raperem, w tym roku zgarnął nagrody w dwóch rockowych kategoriach: Top Rock Artist oraz Top Rock Album. Ale uwagę fotografów przyciągnęły nie jego statuetki, a dziewczyna. To właśnie Megan Fox skradła tegoroczne show, a wszystko przez - delikatnie mówiąc - wyzywający dekolt.

Zobaczcie sami - fotki znajdziecie poniżej!

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Nie będę udawać, że moje ciało po porodzie od razu wróciło do formy. Tak, wciąż mam brzuszek! I jestem z niego dumna. Poza tym teraz mam ważniejsze sprawy niż wygląd. Kim jestem?
Megan Fox na gali Billboard Music Awards 2021

i

Autor: Backgrid/East News
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Megan Fox na gali Billboard Music Awards 2021

i

Autor: Backgrid/East News