Olivia Wilde, Jason Sudeikis i Harry Styles

i

Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER / Rex Features/East News Olivia Wilde zostawiła Jasona Sudeikisa dla Harrego Styles'a

Mąż Olivii Wilde kładł się pod koła jej samochodu. Niania ich dzieci ujawniła, jak wyglądały początki romansu Olivii i Harry'ego Stylesa

2022-10-20 17:12

Niania dzieci Olivii Wilde i Jasona Sudeikisa wyznała szakującą prawdę na temat początków romansu aktorki z Harrym Stylesem, których łączy gorące uczucie. Jason miał być tak zdesperowany, że kład się pod koła jej samochodu, kiedy ta chciała jechać do kochanka.

Olivia Wilde od 2011 do 2020 roku była związana z aktorem i komikiem Jasonem Sudeikisem, z którym ma dwoje dzieci: syna Otisa Alexandra (ur. 20 kwietnia 2014) i córkę Daisy Josephine (ur. 11 października 2016). Aktorka zapewniała media i opinię publiczną, że rozeszła się z wieloletnim partnerem w zgodzie. Opiekunka ich dzieci rzuciła jednak cień na ich rzekomo polubowne rozstanie, a Jason walczył o swoją ukochaną jak lew.

Olivia Wilde w mgnieniu oka zakochała się młodszym i bez skrupułów porzuciła dawne życie u boku ukochanego Jasona

Kiedy w 2020 roku Olivia Wilde spotkała na panie filmu "Don't Worry Darling" Harry'ego Stylesa, zaiskrzyło między nimi. Dość szybko wyszło na jaw, że para czuje do siebie coś więcej, a aktorka nie miała żadnych oporów, aby opuścić Jasona i związać się z 10 lat młodszym kolegą z pracy. Zarówno Olivia, Jason, jak i Harry trzymali w ścisłej tajemnicy okoliczności romansu i rozstania, jednak po długim czasie głos postanowiła zabrać była niania dzieci aktorskiej pary.

Opiekunka w wywiadzie dla Daily Mail opowiedziała o kulisach skandalu i przyznała, że Olivia i Jason nie rozstali się w zgodzie. Jason miał być okrutnie zazdrosny, przez co wpadał w szał, a pewnego razu, kiedy aktorka chciała jechać do kochanka, ten rzucił się pod koła jej auta, aby nie mogła ruszyć.

Rewelacje te trafiły do Olivii, która natychmiast postanowiła zabrać głos w sprawie:

To bardzo przykre, że rozpowszechnia na nasz temat tak fałszywe i szkalujące oskarżenia. To szczyt kampanii nękania nas i bliskich nam osób, która trwa już od 18 miesięcy. Zamierzamy skupić się na wychowaniu i ochronie naszych pociech z nadzieję, że zdecyduje się w końcu zostawić nas w spokoju - podaje serwis "Pudelek".

Również koleżanka Olivii Florence Pugh przyznała, że była zdegustowana zachowaniem Olivii, która będąc jeszcze w związku z Jasonem, nie kryła zafascynowania Harrym. Co więcej, oboje obnosili się ze swoim uczuciem przy całej ekipie filmowej.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE