Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

i

Autor: AKPA Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dbają o dobre relacje w małżeństwie

Małżeństwo Zofii Zborowskiej ucierpiało po narodzinach dziecka. Wyznała, w jaki sposób walczą o związek

2022-10-20 12:01

Zofia Zborowska, nie ukrywa, że po narodzinach dziecka, jej związek z Andrzejem Wroną ucierpiał. Zdradziła, jakie mają sposoby, aby między nimi cały czas iskrzyło.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od 2019 roku. Niedługo później zdecydowali się powiększyć rodzinę, a ich córka Nadzieja przyszła na świat 29 lipca 2021 roku. Po ponad roku macierzyństwa wyznała, jak bardzo zmieniło się ich życie i jak pojawienie się na świecie dziecka wpłynęło na ich intymne relacje.

Zosia Zborowska zdradza, jak z mężem dbają o swoje małżeństwo

Zofia Zborowska z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi 489 tysięcy użytkowników. Aktorka chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, czasami również wspomina o swoim mężu, siatkarzu Andrzeju Wronie.

Dla Zosi założenie rodziny to spełnienie marzeń. Jest szczęśliwą żoną i matką, choć w mediach społecznościowych nie ukrywa, że macierzyństwo ma również swoje ciemne strony. W ostatniej rozmowie z internautami przyznała, że "narodziny dziecka to jest rozpierdziel" - tak powiedziała, kiedy jedna z fanek zapytała ją o to, czy jej związek ucierpiał, gdy na świecie pojawiła się córka.

Lol. No jasne! Narodziny dziecka to jest taki rozpierdziel pod każdym względem, że serio, chyba nie da się na to przygotować. Ale (podobno!) to normalne! - napisała aktorka.

Zdradziła również, jak, wraz z mężem, dbają o swoje małżeństwo.

Ważne, żeby o to walczyć i się nie poddawać! Dlatego my, np. chodzimy na rądeczki z nocowaniem - zdradziła fanom.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - historia ich miłości

Zosia i Andrzej są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Tworzą zgodny i zgrany duet od 2018 roku. Poznali się na jednej z imprez, po której intensywnie sms-owali, jednak aktorka nie traktowała tej znajomości zbyt poważnie. Pierwszy raz pocałowali się na urodzinach Ani i Roberta Lewandowskich, wtedy ich relacja weszła na wyższy poziom, a kiedy okazało się, że mają wspólne pragnienia i plany na przyszłość, nie wahali się, aby stworzyć trwały związek. W 2019 roku zaręczyli się i w tym samym roku, w sierpniu, odbył się ich ślub.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE