Były mąż Mel B groził, że odetnie jej palec! Piosenkarka opowiada o swoich koszmarach

2019-10-21 12:30 AM
Melanie Brown
Autor: Rex Features/East News

Mel B mimo, że już w 2017 roku była po rozwodzie ze Stephenem Belafonte, to nadal zdarza jej się opowiadać nowe zdarzenia z jej niezbyt udanego małżeństwa. O tym, że Belafonte okazał się tyranem wiedzą już wszyscy, w nowym wywiadzie Mel B opowiedziała, że wciąż nękają ją koszmary związane z byłym mężem.

W nowym wywiadzie Mel B kolejny raz opowiedziała o trudach w swoim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że cierpi na stres pourazowy wywołany toksycznym związkiem. Melanie Brown wyznała, że wciąż wszystko do niej wraca.

MEL B NADAL MA KOSZMARY ZWIĄZANE Z BYŁYM MĘŻEM

Podczas ich małżeństwa, Stephen niejednokrotnie miał grozić Melanie, bić ją i zmuszać do nieetycznych rzeczy. Teraz gwiazda przyznaje, że wszystko co jakiś czas do niej wraca. Raz Belafonte miał nawet zagrozić, że odetnie jej palec!

„Zbiegłam po schodach, ponieważ myślałam, że mój były odciął mi palec. Myślałam, że tak się stało, ponieważ groził, że to zrobi. Byłam przekonana, że mój palec zniknął, a mama musiała mnie uspokoić, że wciąż tam jest. Muszę pamiętać, że żyje teraz i że to mój mózg wraca do przeszłości, który lubi się ze mną bawić”. – mówiła Mel B, opowiadając o swoim ostatnim koszmarze.

Mel B i Stephen Belafonte rozstali się w grudniu 2016 roku, a w 2017 byli już po rozwodzie.

Melanie Brown
Autor: Maria Laura Antonelli/AGF/SIPA/SIPA/East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE