Mąż Joe Exotica i Bryce Hirschberg z Too Hot To Handle razem na jachcie! "Joe nie chce, bym był sam"

2020-05-27 16:02 kp
Dillon Passage; Bryce Hirschberg
Autor: Instagram/ dillert_lclm; Instagram/ brycehirschberg

Choć wydaje nam się, że o showbiznesie wiemy wszystko :) nadal są gwiazdy, które potrafią nas nieźle zaskoczyć, a znajomości wśród celebrytów są znacznie bardziej rozbudowane, niż ktokolwiek mógł się spodziewać! Co bowiem może łączyć Joe Exotica, o który zrobiło się głośno za sprawą serialu Netflixa z gwiazdorem Too Hot To Handle, Brycem Hirschbergiem? Okazuje się, że... jego mąż!

Netflix w ostatnim czasie rozpieszcza widzów kolejnymi, coraz ciekawszymi propozycjami. Fani sportu od wielu dni mają okazję oglądać Ostatni taniec, czyli dokument o karierze Michaela Jordana, fanów reality show wciągnęło kontrowersyjne Too Hot To Handle, a fani kontrowersji oglądali dokument Król tygrysów o Joe Exoticu - amerykańskim właścicielu dzikich zwierząt i jego przestępczej działalności. Okazuje się, że te dwa ostatnie programy łączy więcej, niż mogliśmy się spodziewać.

O Joe Exoticu było w Stanach głośno nie tylko za sprawą jego hodowli dzikich zwierząt, ale i wielu homoseksualnych związków. Jego ostatnim partnerem był Dillon Passage. Po tym, jak Exotic trafił w 2019 roku do więzienia, jego młody mąż mógł odczuwać tęsknotę. Okazuje się jednak, że nie trzeba się już o niego martwić, bo w miniony weekend mąż Joe Exotica bawił się w towarzystwie... gwiazdora Too Hot To Handle!

W weekend Bryce Hirschberg obchodził swoje 30. urodziny. Przypomnijmy, że celebryta brał udział w show Netflixa Too Hot To Handle, w którym wraz z innymi atrakcyjnymi uczestnikami został uwięziony na egzotycznej wyspie - show mieli wygrać ci, którzy przez cały czas trwania powstrzymają się od jakichkolwiek kontaktów seksualnych. Dzisiaj już Bryce nie musi powstrzymywać się przed niczym i najwyraźniej towarzyszy mu w tym mąż Joe Exotica!

TMZ donosi, że Bryce Hirschberg i Dillon Passage bawili się razem w weekend na jachcie w Marina del Rey w Kalifornii. Na jednym z nagrań, które trafiło do sieci, można zobaczyć nawet, jak Dillon daje Bryce'owi buziaka!

Tylko co na to sam Joe Exotic, który właśnie odsiaduje w więzieniu wyrok 22 lat pozbawienia wolności? Jak mówił w kwietniowym wywiadzie sam Dillon Passage, jego sławny mąż nie ma nic przeciwko jego nowym kontaktom.

Rozmawiałem o tym z Joe. On nie chce, bym był już zawsze sam. Nie czuję, abym musiał wypełnić tę pustkę, ale jeśli kiedyś poznam kogoś, kto będzie dla mnie ważny, Joe nie będzie miał nic przeciwko temu. Cóż, może niezupełnie nic przeciwko, ale będzie mnie wspierał.

- mówił.

To miło z jego strony?

Wyświetl ten post na Instagramie.
The vibes are always there 🤙🏽 Post udostępniony przez Dillon Passage ♌️ (@dillert_lclm)
Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE