Matthew Perry oświadczył się 29-letniej dziewczynie! "Jestem szczęściarzem"

2020-11-27 9:40 kp
Matthew Perry
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Matthew Perry podzielił się ze światem zaskakującą i radosną informacją!51-letni gwiazdor przyjaciół oświadczył się swojej młodej dziewczynie, Molly Hurwitz. Para spotyka się od prawie trzech lat i wygląda na to, że w ich związku wszystko idzie w świetnym kierunku. Matthew Perry osobiście pochwalił się oświadczynami. Sprawdźcie, co powiedział!

Rzadko kiedy gwiazdy dzielą się w ten sposób newsami ze swojego życia! Matthew Perry jakby nigdy nic postanowił wyznać ostatnio w magazynie People, że oświadczył się swojej ukochanej. Ale jak to tak, bez zdjęcia z pierścionkiem?

51-letni Matthew Perry i 29-letnia Molly Hurwitz spotykają się najprawdopodobniej od 2018 roku. Para potwierdziła jednak swój związek dopiero w tegoroczne walentynki. Wybranka aktora opublikowała wtedy na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie i podpis:

To moja walentynka drugi rok, ale pierwszy raz jako influencer na Instagramie. Szczęśliwych walentynek dla mojego ukochanego

- pisała.

Teraz para może zacząć planować ślub!

ESKA XD EXTRA

Matthew Perry oświadczył się

Postanowiłem się zaręczyć. Jestem szczęściarzem, że w tym czasie spotkałem najwspanialszą kobietę na naszej planecie.

- powiedział Matthew Perry w rozmowie z People.

Tym samym wiele wskazuje na to, że Matthew Perry po raz pierwszy weźmie ślub! Aktor, znany z roli Chandlera Binga w Przyjaciołach, dotąd nie miał okazji stanąć na ślubnym kobiercu. Gwiazdor dotąd randkował w 1995 roku z gwiazdą Słonecznego Patrolu Yasmine Bleeth, między 1995 a 1996 rokiem z Julią Roberts, a jego najdłuższy związek miał miejsce w latach 2006-2012 - wtedy jego wybranką była aktorka Lizzy Caplan.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE