Matthew McConaughey stracił dziewictwo w wieku 15 lat! „Byłem szantażowany”

2020-10-22 14:00 AM
Matthew McConaughey
Autor: Invision/Invision/East News

Na tak intymne wyznania mało kto się decyduje. Matthew McConaughey natomiast uznawany za bardzo wyluzowanego aktora podzielił się ze światem osobistymi szczegółami ze swojego życia. W całej opowieści nie zabrakło też szokujących momentów.

Być może teraz trochę to się zmieniło, ale w Hollywood Matthew McConaughey przez bardzo długi czas miał opinię lekkoducha i imprezowicza. Teraz 50-letni aktor opowiedział o bardzo osobistych szczegółach ze swojego życia. Zdradził ł nie tylko  wiek w którym stracił dziewictwo ale także o tym, że zdarzały się momenty, kiedy był wykorzystywany seksualnie… Wszystko to opisał w swojej niedawno wydanej autobiografii.

Zostałem szantażowany, żebym po raz pierwszy uprawiał seks w wieku 15 lat. Byłem pewien, że pójdę do piekła za seks przedmałżeński. Dzisiaj mam tylko nadzieję, że tak nie jest.

– brzmiał fragment jego autobiografii.

MATTHEW MCCONAUGHEY PADŁ OFIARĄ PRZEMOCY SESKUALNEJ

I choć wiek w którym aktor stracił dziewictwo może być dla niektórych zaskakujący to w biografii znalazły się fragmenty, które jeszcze bardziej szokują. Matthew McConaughey przyznał, że padł ofiarą przemocy seksualnej! 

ESKA XD #006

Byłem molestowany przez mężczyznę, kiedy miałem osiemnaście lat, kiedy straciłem przytomność na tylnym siedzeniu furgonetki.

 – mówił.

Matthew nie podał jednak żadnych szczegółów jeśli chodzi o to zdarzenie, mało tego sam przyznał, że w związku z tym nigdy nie czuł się ofiarą, ponieważ, jak mówił:

Mam wiele dowodów na to, że świat spiskuje, aby mnie uszczęśliwić.

NAJNOWSZE