Matthew McConaughey wspomina ojca: "Zmarł podczas szczytowania"

2020-10-19 17:39 kp
Matthew McConaughey
Autor: Invision/Invision/East News

Matthew McConaughey przygotowuje się do wydania swoich wspomnień zatytułowanych Greenlights. Zdobywca Oscara opowie w nich nie tylko o swojej karierze, ale i powspomina czasy dzieciństwa i swoją rodzinę. Okazuje się, że wyjątkową historię ma na temat śmierci swojego ojca. I choć nikt by się tego nie spodziewał, jest ona bardzo... pikantna!

Trzeba przyznać, że gwiazdy potrafią sypać jak z rękawa ciekawymi anegdotami ze swojego życia. Wprawieni w wizytach w najróżniejszych talk-show potrafią rozbawić i wzruszyć na zawołanie. Tak oryginalnej historii, jaką podzielił się jednak z fanami Matthew McConaughey, nie opowiedział jednak dotąd nikt!

Matthew McConaughey już niedługo wyda swoją książkę ze wspomnieniami zatytułowaną Greenlights. Jeśli jest w niej więcej tego typu opowieści, aktor ma murowany bestseller...

ESKA XD #006

Matthew McConaughey wspomina... śmierć ojca

Aktor opowiedział ostatnio w People, jak zmarł jego ojciec. I choć wydaje się, że ta historia nie ma prawa być przyjemną, po tylu latach Matthew potrafi mówić o niej z dystansem. Zwłaszcza, że jest naprawdę zaskakująca.

Zadzwoniła do mnie mama. „Twój tata umarł”. Moje kolana ugięły się. Nie mogłem w to uwierzyć. Był moim tatą. Nikt ani nic nie mogło go zabić. Z wyjątkiem mamy. Zawsze mówił mi i moim braciom: „Chłopcy, jeśli odejdę, będę się wtedy kochać z waszą matką”. I tak się stało. Miał atak serca, kiedy szczytował.

- powiedział Matthew McConaughey.

Ojciec aktora zmarł w 1992 roku. Jego małżeństwo z matką Matthewa było bardzo burzliwe - para rozwodziła i trzy razy brała ślub!

Czasami byli brutalni. Jak mówię w książce, tak właśnie się komunikowali. Dwa razy się rozwiedli, trzy razy pobrali, to znaczy tak, to było jak Ocean Spokojny podczas burzy.

- dodał.

Co zabawne, na początku roku Matthew McConaughey umówił na randkę swoją 88-letnią matkę z... 91-letnim ojcem Hugh Granta! Wiadomo, że oboje zgodzili się wyjść razem na miasto, jednak efekty ich randki są nieznane.

Wyświetl ten post na Instagramie.
the sunday before #greenlightsbook tuesday 10/20/20 Post udostępniony przez Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey)
NAJNOWSZE